Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace na téma: "Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel. Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel."— Transkript prezentace:

1

2 Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel. Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel.

3   225 utkání v kategorii starších přípravek  176 utkání v kategorii mladších přípravek  Viděli jsme dohromady téměř 5000 gólů  Je čas, abychom se všichni sešli na jednom místě! Odehráli jsme:

4   Tvůj poslední zápas v sezoně  Tvůj poslední soupeř  Jen ty, tví spoluhráči a váš trenér rozhodnete, jak to dopadne  Odmakej to na sto procent, dávej góly, kličkuj, nahrávej, povzbuzuj  Na výsledek nekoukej, hrdě vystoupej k oslavám  Užívej si každou minutu VELKÉ FINÁLE JE TADY

21  nezapomeň na fanoušky

22   Pochvalu  Malou odměnu  Velký zážitek  Chvíle prožité s kamarády  Chvíle prožité se svými nejbližšími Získáš

23   Společně zakončíme letošní sezonu 2013/2014  Moderátor po celý den  Vyhlášení ve stylu Champions League  Medaile pro všechny účastníky  Poháry pro čtyři nejlepší týmy Určitě přijeď!

24  Jdi ve stopách hvězd  Zahraješ si tam, kde ještě před pár dny běhali:  Tomáš ZápotočnýPetr Švancara  Jakub ŘezníčekMarek Jarolím  Josef HušbauerJan Rajnoch  David Lafataa další…

25  StarTip Aréna

26  stadion 1.FK Příbram

27  Velké finále OP přípravek 24. května od 8 do 15 hodin – kategorie starší (3x20 minut) 25. května od 8 do 13 hodin – kategorie mladší (3x16 minut)

28  Akce je součástí

29  Na akci se podílejí OFS Příbram 1.FK Příbram

Stáhnout ppt "Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel. Přišel čas napsat poslední kapitolu, odehrát poslední mistrovský duel."