Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tanec nebo požární sport? obojí se dá zvládat Hajný Jakub, ME2A.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tanec nebo požární sport? obojí se dá zvládat Hajný Jakub, ME2A."— Transkript prezentace:

1 Tanec nebo požární sport? obojí se dá zvládat Hajný Jakub, ME2A

2 Ve svých pěti letech jsem se přišel zapsat do tanečního souboru a do požárního sportu. Už tenkrát jsem měl velké dilema, jak pokračovat do budoucna. Sportovec či tanečník? Toť otázka. Nakonec jsem se rozhodl pro oboje. Jak to začalo

3 S přibývajícími léty se nároky zvyšovaly, a s postupem do vyšších kategorií si oba koníčky vybraly své oběti. Častá zranění, slzy i zklamání, ale na druhou stranu také úžasný pocit z výhry a nezapomenutelné zážitky. U požárního sportu jsem v kategorii mladší žáci působil do svých deseti let. Tancování jsem se věnoval o rok déle v nejmladším národopisném souboru Podkověnka.

4 Postupem času jsem se v požárním sportu dopracoval do kategorie starších žáků, a také v tancování jsem postoupil do vyššího souboru Krušpánek. V obou případech se jedná o čtyři roky.

5 V posledních dvou letech působím ve slováckém souboru Lúčka Svatobořice-Mistřín, kde jsem aktivním členem. V požárním sportu nyní reprezentuji mužskou kategorii - sbor dobrovolných hasičů Mistřín. Požární sport: Grand prix Hodonín: Za kategorii starší žáci: 2001 – 1. místo 2002 – 1. místo 2003 – 1. místo 2004 – 1. místo Mladší žáci: 2000 – 1. místo 1999 – 1. Místo. Folklorní tanec: u tohoto koníčku se jedná o cestování po světě: 2011 – Severní Německo Ribnitz-Damgarten 2012 – IDA festival Turecko 2012 – Postup do finálového kola Verbíři Kyjovska (foto)

6 Momentky z vystoupení

7

8 Jedná se o tvrdý sport. Přesvědčte se sami! Zde na tomto snímku neudržel levý proudař proudnici, a s obrovským štěstím měl pouze rozseklou hlavu.

9 Momentky ze soutěží (sportovní čerpadlo dokáže vyvinout obrovský tlak)

10 Momentky ze soutěží

11


Stáhnout ppt "Tanec nebo požární sport? obojí se dá zvládat Hajný Jakub, ME2A."

Podobné prezentace


Reklamy Google