Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."— Transkript prezentace:

1 Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Mgr. Blankou Boumovou. P o d z i m Svět kolem nás

2 Příroda hýří barvami.

3 Podzimní měsíce jsou : září říjen listopad

4 Dozrávají plody v sadech i zahrádkách. jablko hroznové víno hruška Přiřaď k obrázkům správné názvy. švestky

5 Řešení jablko hroznové víno hruška švestky

6 Dozrávají plody ve volné přírodě. žalud dub kaštan kaštan jírovec bukvice buk Seřaď obrázky a připoj k nim správný název.

7 Řešení žalud dub kaštan kaštan jírovec bukvice buk

8 Pojmenuj další plody, které na podzim dozrávají. jeřabiny šípky lískové oříšky Pod oranžovým obdélníkem najdeš správný název.

9 Ptáci odlétají do teplých krajin. čáp vlaštovka špaček skřivan Přiřaď k obrázkům správné názvy.

10 Řešení čáp vlaštovkašpaček skřivan

11 Zvířátka se připravují na zimu. sysel medvěd ježek veverka Pojmenuj zvířátka a vypravuj, jak se připravují na zimu.

12 sysel medvěd ježek veverka Řešení

13 Zdroje obrázků: a&hs=aOV&sa=X&rls=org.mozilla:cs:official&biw=1280&bih=885&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=wS7MAuP825A0QM:&imgrefurl=


Stáhnout ppt "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."

Podobné prezentace


Reklamy Google