Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Digitální učební materiál vznikl v rámci projektu: „EU peníze školám“ registrační číslo GP: CZ.1.07/1.4.00/21.1848 Projekt je financován z Evropského sociálního.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Digitální učební materiál vznikl v rámci projektu: „EU peníze školám“ registrační číslo GP: CZ.1.07/1.4.00/21.1848 Projekt je financován z Evropského sociálního."— Transkript prezentace:

1 Digitální učební materiál vznikl v rámci projektu: „EU peníze školám“ registrační číslo GP: CZ.1.07/1.4.00/21.1848 Projekt je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

2 Název materiálu: Ročník: Autor: Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746/II Vzdělávací oblast: Vzdělávací obor: Číslo šablony: Číslo materiálu: Datum vytvoření: III/2 Doplní vedení školy Doplní autor Tematická oblast: Doplní autor

3 Anotace: Doplní autor Prohlašuji, že při tvorbě výukového materiálu jsem respektoval(a) všeobecně užívané právní a morální zvyklosti, autorská a jiná práva třetích osob, zejména práva duševního vlastnictví (např. práva k obchodní firmě, autorská práva k software, k filmovým, hudebním a fotografickým dílům nebo práva k ochranným známkám) dle zákona 121/2000 Sb. (autorský zákon). Nesu veškerou právní odpovědnost za obsah a původ svého díla. Prohlašuji dále, že výše uvedený materiál jsem ověřil(a) ve výuce a provedl(a) o tom zápis do třídní knihy. Dávám souhlas, aby mé dílo bylo dáno k dispozici veřejnosti k účelům volného užití (§ 30 odst. 1 zákona 121/2000 Sb.), tj. že k uvedeným účelům může být kýmkoliv zveřejňováno, používáno, upravováno a uchováváno.

4 Vlastní tvorba

5 Zjištění získaných znalostí

6 Zdroje použitých materiálů Vyplnění tohoto snímku je velmi důležité. Postupujte podle manuálu.


Stáhnout ppt "Digitální učební materiál vznikl v rámci projektu: „EU peníze školám“ registrační číslo GP: CZ.1.07/1.4.00/21.1848 Projekt je financován z Evropského sociálního."

Podobné prezentace


Reklamy Google