Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Animace F5. Vše pro sítotisk Lepidla na lepení sít Materiály pro přípravu šablon Materiály pro přípravu sít Materiály pro regeneraci sít Materiály pro.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Animace F5. Vše pro sítotisk Lepidla na lepení sít Materiály pro přípravu šablon Materiály pro přípravu sít Materiály pro regeneraci sít Materiály pro."— Transkript prezentace:

1 Animace F5

2 Vše pro sítotisk Lepidla na lepení sít Materiály pro přípravu šablon Materiály pro přípravu sít Materiály pro regeneraci sít Materiály pro mytí a čištění sít a šablon Ochranné pracovní pomůcky Zařízení pro zpracovávání sít a šablon SITASERVIS spol. s.o.

3 Screen Adhesive MF-lepidlo-lepení sítovin Dvousložkové lepidlo. Složku A a B je nutné před nanášením dokonale smíchat v poměru 10:1 Dodává se v balení 1,1 a 5,5 kg Určení: 1.Lepení sítotiskových tkanin na hliníkové, ocelové i dřevěné rámy. 2.Trvalé zablokování mimotiskových oblastí. Charakteristika: 1.Doba zpracovatelnosti namíchané směsi v uzavřeném dávkovači je min 1 den 2.Díky konzistenci řídkého gelu je možné lepidlo použít pro všechny hustoty tkanin 3.Vysoká odolnost vůči rozpouštědlům Lepení sítovin Brush Cleaner MF-čistič od lepidla, ředidlo Připravený k použití Dodává se v balení 1 a 5 L. Určení: 1.Odmaštění a čištění hliníkových a ocelových sítotiskvých rámů 2.Ředění lepidla 3.Čištění pomůcek SITASERVIS spol. s.o.

4 Příprava sít Odmašťovač Odmašťovací koncentrát Před použitím je nutné přípravek naředit v poměru 1:25 s vodou Dodává se v balení 1 L Určení: 1.K odmaštění sítovin před každým nanášením světlocitlivých vrstev Charakteristika: 1.Neobsahuje aromatické vazby 2.Biologicky odbouratelné Zdrsňovač sít Připraven k použití Dostupný v balení 1 a 5 L Určení: 1.K zdrsnění povrchu nově napnutých, nepoužitých sít Charakteristika: 1.Mechanicko-chemické působení 2.Rovnoměrně a jemně zdrsňuje vlákna polyesterových sítovin SITASERVIS spol. s.o.

5 Zpracování šablon Stencil Remover conc. 1:20/30-odvrstvovač šablon Přípravek je kapalný koncentrát, který se před použitím ředí v poměru 1:25 s vodou Dodává se v balení 1 L. Určení: 1.K odvrstvení sítotiskových šablon připravených emulzemi a kapilárními filmy Charakteristika: 1.Vysoce účinné Haze Remover HV-regenerace sít ( „odduchovač”) Připraven k použití Dodává se v balení 1, 5 a 25 kg Určení: 1.Odstranění diazozabarvení a zbytků barev ze sít Charakteristika: 1.Bezpečný přípravek k sítotiskovým tkaninám 2.Nízky obsah žíravin 3.Vysoká účinnost SITASERVIS spol. s.o.

6 Během tisku Screen Opener K(2)-otvírač neprůchodných šablon Připraven k použití Dodává se v balení 1, 5, 25, 210, 2x210 L Určení: 1.Otvírač neprůchodných ok sítotiskových šablon 2.Čištění sítotiskových šablon Charakteristika 1.Vysoká účinnost SITASERVIS spol. s.o.

7 Mytí sít od barev Screen Wash K(3)-čistič sít s obsahem emulgátorů Připraven k použití Dodává se v balení 1, 5, 25, 210 a 2x210 L Určení: 1.Mytí sít od barev 2.Aktivátor k CPS Haze Remover HV Charakteristika: 1.Bod vzplanutí 42 °C 2.Univerzální čistící prostředek 3.Konkurenční cena Screen Wash A(6)-čistič sít s obsahem emulgátorů Připravený k použití Dodává se v balení 1, 5, 25, 210, 2x210 L Určení: 1.Mytí sít od barev 2.Účinný aktivátor k CPS Haze Remover HV Charakteristika: 1.Bod vzplanutí 69 0 C. 2.Účinně odstraňuje všechny druhy sítotiskových barev 3.Výborně narušuje barvy na sítě 4.Bez označení – bez obsahu škodlivin Screen Wash A(7)- čistič sít s obsahem emulgátorů Připraven k použití Dodává se v balení 1, 5, 25 a 210 L Určení: 1.Mytí sít od barev 2.Velmi účinný aktivátor k CPS Haze Remover HV Charakteristika: 1.Bod vzplanutí 97 °C 2.Univerzální mycí prostředek na všechny sítotiskové barvy 3.Účinně narušuje barvy na sítě 4.Bez označení – bez obsahu škodlivin 5.Velmi vysoká efektivnost SITASERVIS spol. s.o.

8 CPS zařízení SITASERVIS spol. s.o.

9 Ochranné pracovní prostředky a pomůcky SITASERVIS spol. s.o.


Stáhnout ppt "Animace F5. Vše pro sítotisk Lepidla na lepení sít Materiály pro přípravu šablon Materiály pro přípravu sít Materiály pro regeneraci sít Materiály pro."

Podobné prezentace


Reklamy Google