Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Č. 2 – H RANICE STÁTU ČR A E VROPA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Č. 2 – H RANICE STÁTU ČR A E VROPA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10."— Transkript prezentace:

1 Č. 2 – H RANICE STÁTU ČR A E VROPA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. název Hranice státu ČR a Evropa anotace V prezentaci žáci získávají základní znalosti o České republice. Součástí této prezentace je pracovní list. očekávaný výstup ZV – LMP Člověk a příroda – 2. stupeň Z – určit zeměpisnou polohu a rozlohu České republiky a její sousední státy druh učebního materiálu Prezentace druh interaktivity Výklad ročník 6.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA (S RDCE E VROPY ) Západ Sever Jih Východ

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA (S RDCE E VROPY ) ČR se dělí na Čechy (Bohemia),Moravu (Moravia) a Slezko (Czech Silesia). ČR je plně obklopena státy v centru Evropy bez přístupu k moři. ČR je demokratický stát s hlavním městem „Praha“

5 Státní symboly České republiky jsou: velký a malý státní znak státní vlajka standarta prezidenta státní pečeť státní barvy státní hymna - Kde domov můj?. státní hymna - Kde domov můj? Č ESKÁ REPUBLIKA (S YMBOLY ) Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA (S YMBOLY ) Česká hymna: https://www.youtube.com/watch?v=rj5qFrwdrpAhttps://www.youtube.com/watch?v=rj5qFrwdrpA Vlajka Státní znak Korunovační klenoty

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10. 9. 2012. Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/21.1409 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. O DKAZY Všechny uveřejněné odkazy [cit. 2012-09-10] dostupné pod licencí Public domain – na www.wikipedia.czwww.wikipedia.cz ČR (Obrysová mapa) – Vlastní výroba ČR (Bohemia Moravia) - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Czech_Rep._-_Bohemia,_Moravia_and_Silesia_III_(en).pnghttp://en.wikipedia.org/wiki/File:Czech_Rep._-_Bohemia,_Moravia_and_Silesia_III_(en).png ČR (Vlajka) - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Flag_of_the_Czech_Republic.svghttp://en.wikipedia.org/wiki/File:Flag_of_the_Czech_Republic.svg ČR (Státní symbol) - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Coat_of_arms_of_the_Czech_Republic.svghttp://en.wikipedia.org/wiki/File:Coat_of_arms_of_the_Czech_Republic.svg ČR (Korunovační Klenoty) - http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Czech_crown_jewels.jpghttp://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Czech_crown_jewels.jpg


Stáhnout ppt "Č. 2 – H RANICE STÁTU ČR A E VROPA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne 10."

Podobné prezentace


Reklamy Google