Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků Třídní učitelka: Mgr. Karolina Schmiederová Organizace prvních školních dnů: Ve Čt - 1.9.2011 – Zahájení šk. roku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Informace pro rodiče budoucích prvňáčků Třídní učitelka: Mgr. Karolina Schmiederová Organizace prvních školních dnů: Ve Čt - 1.9.2011 – Zahájení šk. roku."— Transkript prezentace:

1 Informace pro rodiče budoucích prvňáčků Třídní učitelka: Mgr. Karolina Schmiederová Organizace prvních školních dnů: Ve Čt - 1.9.2011 – Zahájení šk. roku v 8h, ve třídě 1. a 2.tř., po přivítání prvňáčků zveme rodiče na první třídní schůzku, prosíme rodiče 200Kč na pomůcky s sebou, konec v 8, 45h.

2 Vyučování: 2. a 5. 9. - 2 vyučovací hodiny) konec v 10 hod.). Žáci si přinesou aktovku, přezůvky, svačinu. Od 6. 9. 2011- vyučování dle rozvrhu Školní družina v provozu: od 2. 9.- od 6,15 - 8h a od 11, 40 - 16h, nutno vyplnit přihlášku do družiny a zaplatit obědy.

3 Pomůcky Základní pomůcky: Aktovka Penál(2 ks tužka č. 2, guma, ořezávátko, malé pravítko) Desky na sešity Ručník s poutkem Papírové kapesníčky Přezůvky-látkový sáček na zavěšení 2 obaly na notýsek(průhledný) Obaly na sešity a na knihy pořídíme až v září podle velikosti učebnic a sešitů. Desky na písmena Desky na číslice

4 Pomůcky na VV: Vodové barvy Temperové barvy Modelínu Voskové pestelky Křídy na kreslení Štětec kulatý a plochý Hadřík na otírání štětců Zástěrku(starou košili, triko) Barevné papíry Špejle

5 Pomůcky na TV: tričko kraťasy cvičky teplákovou soupravu boty na běhání na ven(botasky), vše uložit do látkového sáčku na zavěšení Pro ulehčení práce v 1. tř. prosím, všechny pomůcky podepsat.


Stáhnout ppt "Informace pro rodiče budoucích prvňáčků Třídní učitelka: Mgr. Karolina Schmiederová Organizace prvních školních dnů: Ve Čt - 1.9.2011 – Zahájení šk. roku."

Podobné prezentace


Reklamy Google