Tělovýchovná jednota Litol

Podobné prezentace

Prezentace na téma: "Tělovýchovná jednota Litol"— Transkript prezentace:

1 Tělovýchovná jednota Litol
Fotbalový zpravodaj SK Štětí Hlavní partneři pro rok 2014 Sezóna /2014 Divize skupina B Jaro Další partneři pro rok 2014 Sobota 17.kolo – 10:15 Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Kemwater ProChemie s.r.o. Metso Paper Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. PCT s.r.o. MOFIS MONT s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. MBL spol. s r.o. Průmstav Štětí a.s. Montiz BESTONSTAV s.r.o. DEKRA Industrial s.r.o. AXIS a.s. INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Unistroj s.r.o. Václav Poustka Tyma CZ, s.r.o. Technicom, s.r.o. č.9 Tělovýchovná jednota Litol SOBOTA

2 V Í T Á M E SK Štětí Tělovýchovné jednoty Litol
Při příležitosti dnešního utkání divizní soutěže skupiny B funkcionáře, hráče a příznivce SK Štětí a Tělovýchovné jednoty Litol Hlavního rozhodčího Jana Cihláře z Horažďovic Asistenty hlavního rozhodčího Václava Simbartla z Klatov Zuzanu Špindlerovou z Klatov Delegáta FAČR Slavomíra Kozla z Chebu

3 Vážení sportovní přátelé
Už za týden zahajují jarní část soutěže i ostatní mužstva Štětí Vážení sportovní přátelé jaro je tady. Již minulý týden byla zahájena jarní část divizní soutěže, ve které jsme v letošním roce nováčkem. Za týden se rozjíždí další soutěže a příznivci fotbalu si přijdou na své. Zimní přestávka utekla velmi rychle a i klimatické podmínky byly na zimu pro fotbalisty příjemné. A co nového ve fotbale ve Štětí? Tou největší změnou byla asi názvu oddílu. Sportovní sdružení SK Mondi Štětí jehož je náš fotbalový oddíl součástí se k přejmenovalo na SK Štětí. Jaké byly důvody? Největší podnik ve Štětí Mondi a.s. přestal v roce 2013 finančně činnost naší sportovní organizace podporovat a aktivity přesunul jinam. Na to musel reagovat i náš oddíl a došlo ke stejné změně názvu fotbalového klubu. Znamenalo to výměnu více 150 jak registračních průkazů a provedeny musely být i další administrativní kroky. Největším partnerem našeho oddílu se stalo město Štětí, které formou grantů, sportovní činnost na území města podporuje. Velkou pomoc zajišťují i ostatní partneři jejichž přehled najdete na zadní straně zpravodaje. Zajištění financí je pro náš oddíl úkol nejtěžší. Zvlášť v dnešní době , kdy se mnozí na fotbal koukají skrze prsty a domnívají se , že zde vítězí korupce a jiné neřesti. Fotbal ve Štětí to je 8 mládežnických mužstev, která pravidelně týden co týden trénují a jezdí na zápasy. K tomu je zapotřebí materiální vybavení a dobré tréninkové zázemí. Všichni členové fotbalového oddílu s velkým nadšením a chutí. Výchova mládeže jer tou nejlepší budoucí investicí. V zimní pouze k žádným velkým změnám co se trenérského obsazení týče nedošlo. Až na jednu výjimku a to je A mužstvo dospělých. O těchto změnách se dočtete v obsáhlém rozboru v jedné z dalších částí tohoto zpravodaje. V zimní přípravě nouze o zápasy u jednotlivých mužstev nebyla. Musely jsme ale jezdit na umělé trávníky, protože ve Štětí žádný není. Výsledky se dozvíte ať už v tomto nebo v některém dalším zpravodaji. Všechny fanoušky v jarní části soutěže na zdejším stadionu rádi uvidíme. Věříme, že Vaše sportovní povzbuzování se stane 12 hráčem na hřišti. výbor fotbalové oddílu Zápasy ve Štětí sobota 10:15 SK Velemín Dorost neděle 10:00 Sokol Košťany Starší žáci 12:00 Mladší žáci A 15:00 Sokol Mšené lázně Dospělí B 1.FC Dubí Chemička Dobříň Slavoj Žatec Dospělí A Zápasy venku SK Aritma Praha, 14:30 FK Junior Děčín 16:15 10:30 FC /AFK Loko Chomutov Starší přípravka

4 FK Litol – SK Mondi Štětí
Podzimní zápas v Litoli Na podzimní zápas v Litoli moc hezké vzpomínky nemáme. Prohráli jsme o 2 branky. Vedli jsme 1:0. Domácí po změně stran strhli vítězství na svou stranu. Dokázali jsme vyrovnat na 2:2, ale v napjatém a nervózním závěru domácí 2 brankami rozhodli o svém vítězství FK Litol – SK Mondi Štětí 4:2(1:1) kolo Branky: Slanička 1, Stejskal 1 Sestava: Michovský- Belák, Ransdorf, Slanička, Cibulka- Rejman(78.Tůma), Stejskal, Šimral, Pícha(69.Kucler)- Benda(73.Tichý), Tůma Připraveni: J.Svoboda, Duník Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Šlapák-Kožár, Štrincl

5 Dosavadní výsledky TJ Litol
Dnem byl změněn název oddílu kopané. Nový název : SK Štětí Historie názvů: Sepap Štětí SK AssiDomän Štětí SK Frantschach Štětí SK MONDI Packaging Štětí SK Mondi Štětí 1. Litol - Aritma 2:1 2. Litol - Štětí 4:2 3. SK Kladno - Litol 1:1 4. Litol - FK Slavoj Žatec 5. Baník Souš - Litol 5:1 6. Litol - Brozany 0:0 7. Neratovice-Byš. - Litol 8. Litol - LoKo Chomutov 2:2 9. Lovosice - Litol 4:0 10. Litol - Úvaly 1:0 11. Český Brod - Litol 3:1 12. Litol - Motorlet Praha 13. Slavoj Vyšehrad - Litol 14. Litol - Louňovice 1:3 15. Nový Bor - Litol 16. Aritma - Litol Litol zahájila soutěž výborně a první porážku utrpěla až v 5.kole. Od té doby se ale trápí a jediné vítězství od zaznamenala v derby s Úvaly Má však dost remíz. Šest i s tou z prvního jarního kola proti Aritmě Praha. V celkovém součtu to dělá bodů 18, teda o 2 více než má před tímto zápasem naše mužstvo. Celkově je na 11. místě.

6 Nezapomeneme a věříme, že
Zimní změny u našeho dnešního soupeře. Převzato z internetových stránek oddílu Ve středu zasáhla všechny fotbalisty a fanoušky ve Štětí smutná zpráva. Zemřel velký kamarád, výborný člověk, který pravidelně navštěvoval zápasy fotbalistů Štětí Daniel Jelínek Nezapomeneme a věříme, že Se na nás z toho fotbalového nebe koukám a my se mu svými výkony pokusíme udělat vždy radost Tým pod vedením osvědčeného trenérského tandemu Jareš – Nejedlý se připravoval výhradně na benátecké umělé trávě, kde sehrál dvě přípravná utkání. Litolští si s přehledem poradili s rezervou Bohemians Praha, poté remizovali s Rejšicemi. Následoval první zápas na přírodní trávě, na který bude chtít divizní účastník co nejrychleji zapomenout. Ve značně zdecimované a zraněním zužované sestavě totiž utržil debakl 0:5 v Čelákovicích. Chuť si Litol částečně spravila v Lysé nad Labem, kde i stále bez řady hráčů zvítězila 4:1. Také poslední přípravný zápas byl pro sršně vítězný. Na trávníku posíleného Nymburka totiž zvítězili 3:2. S mužstvem nezahájil zimní přípravu útočník Roman Herzán, jenž zkouší štěstí v divizních Louňovicích. Dvojice mladých hráčů Ondřej Novotný a Milan Dzurko zřejmě zakotví v Milovicích. O případných příchodech se stále ještě jedná. Stejně tak o prodloužení hostování několika hráčů z třetiligových Jiren. Téměř jistě ale můžeme tvrdit, že v Litoli i nadále bude působit zkušený Jaromír Jindráček.

7 Na úvod jara jsme v důležitém zápase prohráli, i když v závěru jsme sahali po bodu
FC Nový Bor – SK Štětí 2:1(0:0) kolo Na úvod jarní části nám los přisoudil cestu do Nového Boru, který měl na naše mužstvo před začátkem jara 3. bodový náskok a o důležitosti utkání bylo teda jasno. Domácí se od úvodního hvizdu usadili na naší polovině a nám nezbylo nic jiného než se bránit. Již v 1. minutě zachraňoval před útočníkem domácích na poslední chvilku Slanička. Další střeleckou příležitost měl Nový Bor po rohovém kopu, ale střela jednoho z hráčů správný směr nenabrala. Šanci Štětí mohli diváci vidět v 18. minutě. Bylo to také po rohu, ale Kucler ve výhodné pozici nedokázal míč trefit. Domácí působili i nadále živěji, ale branka stále nepřicházela, i když možnosti na to byly. Po hlavičce míč jen těsně přeletěl horní tyč. O chvilku později zavařil vlastnímu brankáři nepříjemnou malou domů Slanička. Byl z toho nakonec roh, po kterém se domácí dožadovali penalty. Ve 31. minutě nepůsobil po trestném kopu zrovna 2x jistě domácí brankář, který míč vyrazil jenom před sebe, ale naštěstí pro něj nikdo z hráčů Štětí poblíž nestál. V závěru poločasu si soupeř přichystal další 2 možnosti. Při té první skončil míč vysoko nad brankou a u té druhé byl zase na správném místě Michovský, i když míč těsně před ním nepříjemně odskočil. 4 minuty před změnou stran vystartovala do útoku jedna z nových tváří našeho mužstva Gabčo junior, ale zastavil ho praporek asistenta rozhodčího Hanouska. Druhý poločas začal stejně jako první. Domácí určovali tempo hry a odvraceli jsme jednu nebezpečnou příležitost za druhou.

8 Pokračování zápasu s Novým Borem 8.3.2014
První zápas B mužstva na domácím trávníku v roce 2014 – přátelské utkání Domácí zkusili poslat míč před branku dlouhým autem, ale Lebruška odevzdal míč hlavou do náručí Michovského. V 50. minutě vypustil jeden z hráčů nepříjemnou střelu a Michovský vyrážel míč z dosahu branky. Tu největší šanci z úvodu druhé půle měli domácí v 52. minutě. Centr zprava a zakončení k pravé tyči, kde se ale objevila noha Michovského a měli jsme vyhráno. V 56. minutě se rozhodl rozhodčí nařídit volný přímý kop ve vzdálenosti 17 metrů od naší branky. Z něho trefil Daníček jenom zeď, ale to mum nevadilo, protože následovala dorážka a po ní už se míč zatřepetal v naší síti. Až teprve inkasovaná branka byla signálem k zahájení útočné hry i z naší strany a za 10 minut bylo vyrovnáno. Belák se odhodlal vystřelit z velké dálky. Jeden z hráčů domácích změnil dráhu letu míče a brankář byl bezmocný. V těchto momentech jsme cítili šanci na obrat v zápase. Dostávali jsme se na dostřel branky soupeře a domácí znejistěli. Při jednom našich rychlých nájezdů, ale Rejmen ztratil míč a nabídl útok do rozhozené obrany. Využil toho Třešňák a domácí dostal do vedení 2:1. V hledišti se diskutovalo, zda tam nebylo postavení mimo hru?? Nezbylo ale nic jiného než se opět pokusit vyrovnat. V 76. minutě ale mohli domácí vedení pojistit. Centr zprava přeletěl podél celé branky, kde míč na roh odvrátil Kala. V posledních 10 minutách se od nás fotbalová štěstěna odvrátila. Slaničkovi střelu brankář konečky prstů vyrazil na roh. V 87. minutě měl vyrovnání na kopačce Gabčo, ale branku minul. Vrcholem zmaru byla možnost Tůmy v 90. minutě, který ve vynikající pozici poslal míč vedle levé tyče. Pak už rozhodčí bez jakékoliv minuty nastavení zápas ukončil. Do kabin jsme odcházeli se sklopenými hlavy. Hodinu jsme hráli zakopáni na vlastní polovině, ale posledních 30 minut ukázalo, že jsme zde minimálně na bod měli. Za týden nás doma čeká Litol a nezbývá než zatnout zuby, trénovat a za týden vybojovat vítězství. Branky: Belák 1 Sestava: Michovský- Kala, Slanička, Tůma, Kucler-Belák, Malák, Stejskal-Rejman, Gabčo,Tichý(82.Šmidrkal) Připraveni: Pilař, Šimral, Doležal Trenér: J.Kala Asistent: J.Bašta Vedoucí: T.Duník Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Melichar-Myška, Hanousek SK Štětí B Sokol Černiv 4:1(1:1) Branky: Pilař 2, Peterka 1, Mencl 1 Sestava: Bánovčin-Toman, Weber, Hamšík, Poráč- Stehlík, Matoušek, Malý, Mencl-Pilař, Peterka Střídající: Vlček, Janata, Gernat, Porš, Černý Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Konfršt-Kloub Štětí B – Černiv

9 Jaromír Kala – trenér Štětí hodnotí zápas v Novém Boru
Další zápasy na turnaji v Roudnici n.L. Jaromír Kala – trenér Štětí hodnotí zápas v Novém Boru SK Štětí – Sokol Horní Počaply 7:2(3:2) Branky: Dvořák 3, Mencl 2, Jansa 1, Pilař 1 Sestava: Bánovčin-Porš, Hamšík, Toman, Černý- Malý, Vodička, Mencl, Dvořák- Pilař, Jansa Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Konfršt Asi nikdo nemohl čekat, že za pár tréninků a dva přípravné zápasy se náš herní projev změní. Ale zase tak špatné to nebylo. Zatímco domácí hráli spíše nakopávané míče, my jsme se snažili o kombinaci mnohem víc. Optimální to ještě nebylo. Na obou stranách bylo hodně nepřesností. Inkasovali jsme po standardce celkem brzy po změně stran. Začali jsme se pak ještě více dopředu a po střele Beláka bylo srovnáno. Už se zdálo, že se nadechujeme k nějakému náporu, ale přišla zbytečná ztráta v útoku a domácí se po brejku trefili podruhé. Porážka nás samozřejmě mrzí, ale čekáme, že výkon i herní projev se bude zlepšovat. Mančaft je docela mladý a bude chvíli trvat, než si zvykneme na nový systém. Chceme si vytvářet šance po fotbalových akcích, nehrát jen na náhodu SK Štětí B – Lužec n.Vl. 4:1(4:0) Branky: Pilař 2, Stehlík 2 Sestava: Bánovčin(45. J.Vaněk)- Toman, Weber, Poráč, Németh-M.Šíma, Matoušek, Malý, Stehlík-Mencl, Pilař Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: J.Šíma Štětí B –Lužec Nový Bor – Štětí

10 Zápasy B mužstva na turnaji v Roudnici n.L.
Program fotbalové divize o tomto a příštím víkendu Zápasy B mužstva na turnaji v Roudnici n.L. 17. kolo Lovosice Aritma Praha :15 SO LoKo Chomutov Úvaly :30 Neratovice-Byškovice Český Brod :30 Byškovice NE Brozany Motorlet Praha :30 Litoměřice Souš Vyšehrad :30 Žatec Louňovice Kladno Nový Bor Štětí Litol 18. kolo :15 :00 :00 :15 SK Mondi Štětí B – VOŠ Roudnice n.L. 17 11:1(3:0) Branky: Peterka 4, Malý 2, Pilař 2, Mencl 1, Matoušek 1, Elicer 1 Sestava: Malý(15.Bánovčin)- Toman, Poráč, Weber, Porš- M.Šíma,Matoušek, Peterka, Mencl-Marek,Pilař Střídající: Malý, Németh, Elicer, Fiala Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Hamšík SK Mondi Štětí B – FK Pšovka 2:1(0:0) Branky: Malý 2 Sestava: Bánovčin-Toman,Weber, Poráč, Černý, Šíma, Matoušek, Mencl, Németh, Jansa, Malý, Porš, Jansa, J.Běloubek, Janata , Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: M.Hamšík SK Štětí B – SK Předonín 4:4(2:2) Branky: Mencl 2, Pilař 1, xx Sestava: Bánovčin-Poráč, Toman, Weber,Porš- Vodička, Matoušek, Malý, Mencl- Pilař, Střídající: Běloubek, Fiala, Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik

11 Celkové pořadí turnaje
V 16.kolo divize B Mužstvo dospělých se v zimě účastnilo dlouhodobého turnaje pořádaného na umělé trávě v Roudnice n.L. V 5 zápasech 4x vyhrálo a 1x remizovalo. Po zásluze se stalo zaslouženým vítězem. Aritma Praha - Litol 1:1(0:1) diváci moc fotbalových šanci neviděli, hosté šli v prvním poločase do vedení zásluhou zkušeného Jindráčka, domácí v druhém dějství vyrovnali 15 minut před koncem z kopačky Pánka Nový Bor – Štětí 2:1(0:0) hosté ze Štětí se po většinu zápasu bránili a začali hrát teprve, když začali prohrávat, v závěru měli několik možností k vyrovnání , ale nevyužili je Louňovice - Kladno 5:1(2:0) silný tým domácí s mnoha zkušenými fotbalisty kraloval a využíval každé příležitosti ke vstřelení branky, trenér hostů Pihávek smutnil, že je to až příliš krutá porážka Vyšehrad - Žatec :1(2:1) hosté z města chmele bojovali statečně, kvalita domácích byla ale velká, hosté v 1.poločase vyrovnali, ale domácí stačili ještě do změny stran odpovědět a ve 2.části vítězství potvrdili další brankou Motorlet Praha - Souš 1:3(0:1) zápas 2 mužstev z popředí tabulky lepé zvládli hosté, ujali se vedení již v prvním poločase a i ve druhém diktovali tempo hru a náskok ještě navýšili Český Brod - Brozany 0:1(0:1) hosté šli do vedení ve 23. minutě brankou Sýkory, domácí nedali penaltu v minutě 45. Český Brod ve druhé půli tlačil, ale nebezpečnější vyli hosté Úvaly – Neratovice 0:1(0:0) v prvním poločase byli lepší domácí, ale střelecky úspěšní nebyli, ve druhém Neratovice přidaly a brankou Chrdleho v 70. minutě zvítězili 1:0 Lovosice - Loko Chomutov 1:1(0:1) vyrovnané utkání ve kterém hosté drželi vedení až do 88. minuty, domácí v ní vyrovnali z penalty zahrávané s Bírem, v prvním poločase domácí zahodili spoustu šancí Celkové pořadí turnaje 1. SK Štětí B 5 4 1 28:9 13 2. AFK Eletis Lužec 3 18:13 10 3. SK Předonín 2 21:15 7 4. FK Pšovka 21:16 5. VOŠ Roudnice n.L. 11:19 6. Sokol Horní Počaply 6:33 Štětí B – Horní Počaply UT Roudnice n.L.

12 SK Štětí B FK Vysoká Sobota 15.3.2014 14:00 hod
Divize skupina B Dospělých po 16.kole 1.   Slavia Louňovice 16 11 4 1 41:10 37 2.   FK Slavoj Vyšehrad 12 3 38:17 3.   FK Baník Souš 9 6 30:18 28 4.   FK Neratovice - Byškovice 8 21:18 5.   FK Motorlet Praha 7 5 28:25 25 6.   FC Nový Bor 25:26 22 7.   SK Úvaly 21 8.   Sokol Brozany 24:20 20 9.   SK Kladno 23:30 10.   FK Slavoj Žatec 2 28:38 11.   Litol 20:29 18 12.   ASK Lovosice 28:32 17 13.   SK Aritma Praha 25:29 14.   SK Český Brod 24:33 15.   SK Štětí 16.   AFK LoKo Chomutov 10 13:36 B mužstvo dospělých v zimním období zatím ani jednou neprohrálo. Dnes se chystá na poslední přípravný zápas s účastníkem I.B třídy Středočeského kraje s FK Vysoká jehož hrajícícm trenérem je odchovanec štětského fotbalu Jiří Trutnovský. Za týden hraje první mistrák doma v neděli od 15:00 s Mšenými Lázněmi SK Štětí B - FK Vysoká Sobota :00 hod Úvodní jarní kolo tabulku ještě více zamotalo. Hlavně v její spodní části. Rozdíl mezi 15. až 7. místem je pouhých 5 bodů. Každé vítězství nebo ztráta mohou znamenat posun v tabulce jako nahoru, tak i dolu o několik míst. Taková příležitost se nám nabízela i v zápase s Novým Borem. Nepovedlo se a tak nezbývá nic jiného než to dnes zkusit znova.

13 Zápas A mužstva, o kterém jste ve zpravodaji ještě nečetli
Jarní Divizní program mužstva dospělých Den Datum Odjezd Čas Kde Soupeř kolo sobota 12:00 14:30 V FC Nový Bor 16 10:15 D TJ Litol 17 7:45 SK Aritma Praha 18 7:30 , a.s 19 Slavoj Žatec 20 14:00 16:30 Baník Souš 21 Sokol Brozany 22 neděle 15:15 17:00 FK Neratovice 23 AFK LoKo Chomutov 24 8:15 ASK Lovosice 25 SK Úvaly 26 SK Český Brod 27 Motorlet Praha 28 Slavoj Vyšehrad 29 Slavia Louňovice 30 TJ Slavia Louňovice – SK Mondi Štětí 5:0(1:0) kolo První 2 možnosti dostat se do vedení mělo ale naše mužstvo. Tu první v samotném úvodu, ale Hyka přesně nezakončil. Stejný hráč měl gól na hlavě v 8. minutě po rohu Stejskala, ale míč skončil pouze na tyči. Hned z následujícího protiútoku obrana Štětí přichystala uvítací ceremoniál hráči domácích, který se lehce dostal před Michovského. Síla domácího kolektivu byla hodně citelná ve hře po křídlech. Mrštní a rychlí útočníci nám dělali velké starosti. Za kratší konec jsme tahali ve vzdušných soubojích. 90% jsme jich prohráli a ubíralo nám to hodně sil. Ve 26. a 33. minutě se domácí dopracovali ke střeleckým pokusům. Z volného přímého kopu ale vysoko přestřelil a přesní nebyli ani při střele ve hře. Ta druhá z našich největších šancí první půle se odehrála ve 39. Minutě. Faulován byl Rejman, míč z volného přímého kopu brankář neudržel a nechybělo moc, aby dobíhající Cibulka stačil míč poslat do sítě. Už jsme mysleli na bezbrankový poločas, když 3 minuty před odchodem do kabin se prohnal po pravé straně hráč domácích, přihrál na druhou stranu, kde nikým nehlídaný spoluhráč zamířil míč do sítě na 1:0. Branka do šatny měla na náš výkon ve druhém poločase nedozírné tragické důsledky nebo to tak na naší hře vypadalo. Zahájil Tůma zbytečnou ztrátou míče a ještě, že stačil včas zatáhnout za záchrannou brzdu. Ve 48. minutě nás domácí ještě branky ušetřili, ale v 50. Už jsme mohli jenom doufat, že Michovský v brance chytí penaltu za jasný faul Slaničky. Nestalo se a bylo to 2:0 v náš neprospěch. V 55. minutě zůstala úplně volná pravá strana obrany a pak už jsme si šli pro míč do sítě potřetí. V 64. minutě se do hry úplně zbytečně zapojil hráč domácích, protože jinak jeho spoluhráč zvyšoval už na 4:0. Takto to bylo postavení mimo hru. Zázračný zákrok vytáhl Michovský v 68. Minutě, ale o minutu později už to bylo i na něj moc a prohrávali jsme 4:0 . V 70. Minutě jsme se také konečně odvážili vystřelit na branku soupeře, ale střela to moc povedená nebyla. Nejblíže ke snížení náskoku byl Pícha 15 minut před koncem,ale pod tělem padajícího brankáře míč do branky nedostal. Pak ještě hlavičkoval vedle Stejskal,ale to bylo asi tak všechno, co jsme předvedli. Určitou možnost tam měl vlastně ještě Belák, ale také neuspěl. Ještě, že aspoň Michovský ukázal, že je na svém místě. Míč pěknou střele z volného přímého kopu vytáhl na roh. Naše smutné loučení s podzimem vrcholilo 8 minut před pátou brankou v naší síti. Sestava: Michovský-Belák(80.Hamšík), Tůma, Slanička, Pícha-Rejman(63Ransdorf), Šimral, Cibulka, Stejskal-Hyka(65.Benda), Tichý Připraveni: Duník

14 Podzimní výsledky A mužstva
V dalších 2 kolech čekají mužstvo dospělých zápasy na hřištích soupeřů. Fanoušci mohou jet s námi . Podzimní výsledky A mužstva Den Datum Odjezd Čas Kde Soupeř kolo Výsledek podzim sobota 12:00 14:30 V FC Nový Bor 16 3:3 10:15 D TJ itol 17 2:4 7:45 Aritma Praha 18 7:30 SK Kladno 19 3:1 Slavoj Žatec 20 4:2 14:00 16:30 Baník Souš 21 2:0 Sokol Brozany 22 2:2 neděle 15:15 17:00 FK Neratovice 23 1:2 AFKChomutov 24 8:15 ASK Lovosice 25 0:1 SK klub Úvaly 26 0:4 SK Český Brod 27 Motorlet Praha 28 1:3 Slavoj Vyšehrad, 29 0:2 Slavia Louňovice 30 0:5 SK Aritma Praha - SK Štětí Sobota výkop 10:15 Odjezd autobusu 7:45 SK Kladno Sobota výkop 10:15 Odjezd autobusu 7:35 Většinu bodů jsme získali v první polovině podzimu. Ztráceli jsme na vlastním stadionu a venku jsme jich moc nezískali. Ze 16 získaných jich bylo 12 vybojováno v prvních 8 kolech. Druhá polovina nám radost přinesla pouze doma s Českým Brodem po vítězství 4:2 a 1 bod z Chomutova se také počítá, i když jsme zde měli navíc.

15 Informace o A mužstvu A mužstvo v týdnu neodpočívá
SK Štětí – Sokol Milešov 4:0(3:0) přátelák v Roudnici n.L. Od úvodního hvizdu rozhodčího Trutnovského jsme se usadili na polovině soupeře. Převaha ale končila na hranici šestnáctky a k ohrožení branky jsme se dostali až ve 12. minutě. Stejskal z volného přímého kopu trefil jenom zeď. Hosté se připomněli o minutu později a Doležal nová brankářská posila našeho týmu před touto sezónou vyboxovala míč po centru do bezpečné vzdálenosti. I další slibnou šanci otevřít skóre měli hosté. Střela po zpětné přihrávce na hranici šestnáctky na nabíhajícího hráče skončila u rohového praporku. První branky se věrní fanoušci Štětí dočkali ve 23. minutě. Brankář nedokázal míč po střele Stejskala udržet a dobíhající Šimral si už i poradil a přivedl Štětí do vedení 1:0. V následujících 3 minutách jsme promarnili 3 velké příležitosti ke zvýšení náskoku. Při první naběhl do české uličky Rejman, ale skulinku pod nohama brankáře nenašel. Pak se zjevil v dobré střelecké pozici Gabčo, ale i jeho pokus včasným zmenšením úhlu brankář zlikvidoval. Nakonec měl možnost vstřelit druhou branku zápasu Stejskal, ale také neuspěl. Ve 32. minutě se po volném přímém kopu k překvapení domácích za jejich zády objevil Rejman, obešel brankáře a míč poslal mezi 3 tyče na 2:0. Účet prvního poločasu uzavřel Malák, který levou nohou k tyči překonal golmana potřetí. I úvod druhého dějství byl ve znamení střelecké převahy Štětí. Belák vyzkoušel pozornost brankáře, Gabčo trefil zase jenom jeho ruce. V 55. minutě se po střele opět Gabča pouze rozeznělo břevno minuta byla gólová. Smrtící přechod z obrany do útoku po přihrávce Stejskala spolehlivě zakončil Belák. V 65. minutě jsme tak dlouho váhali s odkopem, až jsme míč odevzdali, ale přesnou mušku Milešov neměl. S blížícím se koncem zápasu už asi hráči začali více myslet na sprchu a branka již žádná nepadla. Branky: Šimral 1, Rejman 1, Malák 1, Belák 1 Sestava: Doležal-Kucler, Tůma, Slanička, Mencl-Belák, Malák, Stejskal-Rejman,Gabčo, Šimral Střídající: Dvořák, Šimral, Tichý Trenér: J.Kala Asisitent: J.Bašta Rozhodčí: Trutnovský-Toráč, Šíma Zimní příprava byla zahájena U týmu zůstal stejný realizační tým jako na podzim. Lukáš Fišer trenér, asistent Michal Hamšík, vedoucí Jiří Havner a masér Jiří Nedomlel. Hlavní těžiště přípravy bylo na umělé trávě v Roudnici n.L.Trénovalo se i 1x týdně na hřišti ve Štětí a zpestřením přípravy byl i spynagym. Přípravu nezahájil Jakub Pícha, který dostal nabídku zapojit se do přípravy druholigového Ústí n.L., kde se také prosadil a na jaře bude hrát právě za Ústí. Zpátky do Ovčár odešel Petr Hyka. I když jsme měli o jeho pokračování ve Štětí eminentní zájem, tak nakonec k dohodě nedošlo. Prodloužení smlouvy jsme nenabídli Bendovi. Ostatní hráči z podzimu se zapojili do zimní přípravy společně s novými hráči Kmochem, Kvídou a Menčlem, které jsme chtěli vyzkoušet a případně jim nabídnout působení ve Štětí. V průběhu zimy sami od sebe u nás skončili a dnes již hrají v jiných klubech . Kmoch v Neratovicích, Kvída v Libiši a Menčl se vrátil do Byškovic. Sehráli jsme celkem 7 přípravných zápasu s ne zrovna nejlepší bilancí. Pouze jedna výhra proti České Lípě, jedna remíza na závěr přípravy doma s Horním Jiřetínem, ale jinak samé porážky a někdy i dost vysoké.

16 Pokračování o A mužstvu
Pokračování přehledu přípravných zápasů Ostudné bylo zrušení zápasu z naší strany s druholigovou Viktorií Žižkov den před výkopem. Práce nemoci, ale i jiné skutečnosti měly za důsledek, že jsme nebyli schopni dát dohromady jedenáctku. Výkony mužstva byly slabé a nálada v mužstvu pohodová nebyla. Vyvrcholilo to , kdy z funkce hlavního trenéra odstoupil Lukáš Fišer a společně s ním i ostatní členové realizačního týmu. Všem děkujeme za odvedenou práci. S ohledem na blížící se začátek jara bylo nutno okamžitě vytvořit tým nový. Po nelehkých jednáních se to nakonec podařilo .Po roce se k týmu jako hlavní trenér vrátil Jaromír Kala, asistentem se stal Jiří Bašta. Úlohu vedoucího mužstva převzal Tomáš Duník, kterého určitě znáte, protože ve Štětí desítky let působil jako brankář. Novými hráčskými tvářemi v mužstvu jsou brankář Darek Doležal, který přišel z Dynama Podlusky, Marek Malák z FK Ústí n.L., na poslední chvíli se podařilo zajistit útočníka Josefa Gabča z Neratovic. V mužstvu se po půl roce znova objevil i Vít Kala, který se také o postup do divize zasloužil. Mužsitvu přejeme v jarní části hodně úspěchů, i když to nebude vůbec jednoduché. Spodní část tabulky je velmi vyrovnaná a boj o udržení v soutěži bude hodně zajímavý. SK Štětí – Sokol Horní Jiřetín 1:1(1:1) přátelský zápas ve Štětí Branky: Rejman Sestava: Michovský- Belák, Šmidrkal, Slanička, Malák-Stejskal, Šimral, Kucler, Rejman-Tichý, Tůma Střídající: Ransdorf, Pilař Připraveni: Doležal Trenér: J.Kala Vedoucí: T.Duník Rozhodčí: Trutnovský-M.Šíma, J.Šíma Štětí – Horní Jiřetín Autor: Zuzana Hola

17 Pokračování přípravných zápasů
SK Mondi Štětí – Sportovní sdružení Ostrá 2:3(1:2) UT Roudnice n.L Branky: Stejskal 1 z penalty, Menčl 1 Sestava: Doležal- Malák, Šmidrkal, Slanička, Mencl- Kvída, Menčl, Ransdorf, Kucler- Stejskal, Dvořák Střídající: Tůma, Tichý, Kmoch, Cibulka, Šimral, Belák Připraveni: Michovský Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havner Rozhodčí: Hamšík- M.Šíma Arsenál Česká Lípa – SK Štětí 1:4(1:2) UT Česká Lípa Branky: Stejskal 3, Rejman 1 Sestava: Michovský-Kala, Slanička, Šimral, Cibulka-Belák, Stejskal, Kucler, Rejman-Dvořák, Tichý Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Řeháček ml. Jiří Bašta Jaromír Kala Sokol Ovčáry – SK Štětí 3:0(1:0) UT Mělník Sestava: Michovský-Kala, Šmidrkal, Slanička, Malák- Šimral, Stejskal, Kucler, Cibulka-Tůma, Tichý Střídající: Ransdorf, Belák, Dvořák, Trenér: J.Kala Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Kabyl-Zuskin, ??? Jiří Nedomlel Tomáš Duník

18 Soupiska hráčů A mužstva
Zimní přípravné zápasy A mužstva SK Hrobce – SK Mondi Štětí 2:1(1:0) přátelský zápas Sestava: Doležal(45. Michovský)-Tichý, Ransdorf, Šimral, Cibulka-Belák, Kmoch, Kucler, Dvořák-Mečl, Rejman Střídající: Stejskal, Šmidrkal Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: M.Hamšík-V.Frey,M.Řízek Michovský Václav 1992 Doležal Darek 1994 Belák Tomáš 1990 Kucler Vladimír 1988 Stejskal Lukáš 1980 Ransdorf Jiří 1986 Rejman Martin Slanička Rudolf 1993 Šimral Jiří Šmidrkal Michal 1989 Tichý Slavoj Tůma Petr 1977 Vít Kala Josef Gabčo Marek Malák FK Dobrovice – SK Mondi Štětí 7:1(4:1) UT Mladá Boleslav Hřiště Pastelka Branky: Menčl 1 Sestava: Doležal(45.Michovský)- Belák, Šmidrkal, Slanička, Ransdorf-Menč, Stejskal, Cibulka, Šimral,Dvořák-Tůma Střídající: Mencl, Kucler, Tichý Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havner SK Roudnice n.L. – SK Mondi Štětí 5:0(2:0) UT Roudnice n.L. Sestava: Michovský- Belák, Tůma, Šimral, Slanička , Menč, Cibulka , Kvída, Kmoch Tichý, Dvořák Střídající: Šmidrkal, Stejskal , Ransdorf , Kucler, Doležal-připraven brankář Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Rozhodčí: Prágl-Novotný, Vlašič

Stáhnout ppt "Tělovýchovná jednota Litol"