Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kdy, kde, co a jak? 12.-14.9. 2008 Blatnička a Vídeň Sklééééépek a kultůůůůůůůůra Jako vždycky po zvrhlicku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kdy, kde, co a jak? 12.-14.9. 2008 Blatnička a Vídeň Sklééééépek a kultůůůůůůůůra Jako vždycky po zvrhlicku."— Transkript prezentace:

1

2 Kdy, kde, co a jak? 12.-14.9. 2008 Blatnička a Vídeň Sklééééépek a kultůůůůůůůůra Jako vždycky po zvrhlicku

3 Program na pátek Všechny účastnické kočáry se po vlastní ose dopraví do vesnice Blatnička (č.p. 41), kde nás čekají pětihvězdičkové (a pětilůžkové) apartmány v penzionu Minařík. Penzion je to větší, neměli bychom ho ani v pozdních večerních hodinách přehlédnout. Kdo uvidí nápis Vinařství Minařík jede správným směrem

4 Program na sobotu

5 Neb nejsme jen zvířátka popíjející, ale i zvířátka kultůůrní, kulturní referentka připravila na veekend bohatý program, ze kterého si jistě odnesete spoustu vzpomínek a možná i mořskou nemoc.. Mezi 9-10 hodinou ranní se odebéřeme do vesnice Vnorovy, kde nás čeká snídaně v trávě …. Vlastně pravá námořnická snídaně… skládati se bude z rumu a sušeného masa. Kdo má slabý žaludek, bude pít pouze rum. Tam už na nás budou čekat Ledňáček a Volavka a zasvěcení začínají tušit, že nejde o dva ptáky ani o variaci na známou zmrzlinu. Kapitán Hák a Kapitán Silver už si brousí svoje šavle….

6 Přeživší účastníky vodní cesty čeká odměna v podobě návštěvy Malovaných sklepů v Petrově.

7 V okolí se nachází ještě mnogo a mnogo rozličných zajímavostí a protože má naše kultúúrní referentka zálibu ve věcech holandského typu nesmí v našem cestovatelském výběru chybět větrný mlýn. Tento se nachází v Kuželově, což je vesnička nemnoho km vzdálená od Vnorov…

8 Hlavní atrakcí dne je ovšem disciplína „Vypij co můžeš, sněz, co najdeš“ A to přesně tady. Štamprlou a vínem nás bude od 18h hostit pan Mičulka ve svém sklepě (www.sklepmiculka.cz)www.sklepmiculka.cz

9 Program na neděli My máme se tu bídně, jedeme do Vídně, Skrz dráty se proštípáme, snad nás přijmou vlídně aneb to nejlepší nakonec. Výlet do Vídně vám dá zavzpomínat na mladá léta. Všechny vozy nechť jsou zaparkovány za první cedulí značící Víďeň a následovat bude bojová hra podle slepé mapy. Účastníci jsou povinni se před cestou vybavit kompasem a KPZetkou. Cíl je Hofburk v samotném srdci Vídně, kde by nás (podle dostupných infomrací) už z dálky měla navádět velká pyramida.

10 Výstava Tutanchámon a svět faraonů se nám otevře ve 14:00

11 www.schweizerhause.at Golder Punkt zum Ende Aneb vyhlášená specialita v Prateru, která lahodí oku i hladovému turistovi.

12 Jedou s námi:

13 Kamarádky do deště Ála a Jani

14 Kamarádky do deště Hani a Klemáček

15 Rytíři na bílém koni Vládík a Jiřík

16 Tiché vody, co melou břehy Gabuška a Jíťa

17 Manuálně levá a manuálně líná Olouš a Sylvuška

18 Hvězdný tým

19


Stáhnout ppt "Kdy, kde, co a jak? 12.-14.9. 2008 Blatnička a Vídeň Sklééééépek a kultůůůůůůůůra Jako vždycky po zvrhlicku."

Podobné prezentace


Reklamy Google