Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

POSELSTVÍ STVOŘITELE STVOŘITELE (Z knihy: Neal Donald Walsch Přijímání Boha)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "POSELSTVÍ STVOŘITELE STVOŘITELE (Z knihy: Neal Donald Walsch Přijímání Boha)"— Transkript prezentace:

1 POSELSTVÍ STVOŘITELE STVOŘITELE (Z knihy: Neal Donald Walsch Přijímání Boha)

2 Jakmile se jednou setkáte se Stvořitelem ve své duši, budete si pamatovat jeho poselství, neboť je to poselství vašeho srdce. Je to poselství, které přinášíte světu, kdykoli jste svým skutečným já. Je to poselství, které vám teď dávám, abyste si je znovu uvědomili a abyste je předávali všem lidem, které milujete.

3 Buďte jeden k druhému dobří a laskaví. Buďte dobří a laskaví také k sobě. Uvědomte si, že se to vzájemně nevylučuje.

4 Buďte jeden k druhému štědří. Buďte štědří také k sobě. Uvědomte si, že pouze když jste štědří k sobě, můžete být štědří k druhým můžete být štědří k druhým - neboť nikomu nemůžete dát něco, co sami nemáte.

5 Buďte jeden druhému věrní. Buďte věrní také sobě. Jste-li věrní sami sobě, nemůžete být nevěrní druhým. Uvědomte si, že zradit sám sebe jen proto, abyste nezradili druhé, je stále zrada. je stále zrada. A je to největší zrada!

6 Pamatujte si, že láska je svoboda. Lásku nelze definovat jinak. Lásku nelze pochopit jinak. Lásku nelze vyjádřit jinak..

7 Všechna rozhodnutí, která vyjadřují lásku vyjadřují Boha. která vyjadřují lásku vyjadřují Boha. Neboť Bůh je svoboda Neboť Bůh je svoboda a svoboda je láska. a svoboda je láska.

8 Uvědomte si, že žijete ve světě představ, že nic kolem vás není reálné že nic kolem vás není reálné a že svých představ můžete použít k tomu, abyste si uvědomili Nejvyšší realitu. Proto jste přišli na tento svět. Proto jste přišli na tento svět.

9 Žijete ve snu, který si sami vytváříte. Nechť je to váš životní sen, neboť tím opravdu je. Proto si představujte svět, ve kterém nikdo neodmítá Boha a Bohyni v duši druhých lidí.

10 Představujte si svět, ve kterém je svoboda tím nejkrásnějším projevem Života, ve kterém nikdo neomezuje ty, které miluje, a ve kterém je všem lidem dovoleno vyjádřit krásu své existence.

11 Představujte si svět, ve kterém mají všichni lidé stejné možnosti, ve kterém je každému zaručen ve kterém je každému zaručen důstojný život, takže všichni mohou prožívat krásu Života. krásu Života.

12 Představujte si svět, ve kterém nikdo nikoho nesoudí, ve kterém lidé milují bezpodmínečně a ve kterém není strach prostředkem k získání úcty.

13 Představujte si svět, ve kterém rozdílné názory nevedou k odloučenosti a ve kterém je krása Celku a ve kterém je krása Celku odrazem krásy každé jeho části.

14 Představujte si svět, ve kterém je všeho dostatek a ve kterém lidé sdílejí společné bohatství.

15 Představujte si svět, ve kterém není ignorováno utrpení ve kterém není ignorováno utrpení a ve kterém neexistuje a ve kterém neexistuje nesnášenlivost a nenávist.

16 Představujte si svět, ve kterém neexistuje egoismus, ve kterém neexistuje nadřazenost a z nějž byla odstraněna nevědomost.

17 Představujte si svět, ve kterém omyly a chyby nevedou k ostudě, ve kterém lítost nevede k pocitu viny nevede k pocitu viny a ve kterém odsuzování nevede k odsouzení.

18 Představujte si tohle všechno a ještě víc. Přejete si to? Tak si to představujte a nakonec se to stane. Mocí svých představ ukončete zlý sen vaší současné reality. Můžete si zvolit nový svět.

19 Už mnohokrát jsem vám řekl slovy vašich básníků, vůdců a filosofů: "Jsou lidé, kteří vidí to, co je, a ptají se, "Proč?" A jsou lidé, kteří si představují něco, co nikdy nebylo, a říkají, "Proč ne?" "Proč ne?"

20 Co říkáte vy?


Stáhnout ppt "POSELSTVÍ STVOŘITELE STVOŘITELE (Z knihy: Neal Donald Walsch Přijímání Boha)"

Podobné prezentace


Reklamy Google