Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

2 Datum vytvoření: 9. 8. 2011 Téma: Vypravování v literárním a filmovém zpracování Cíl prezentace: Propojení slohové části jazyka s literaturou Časová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "2 Datum vytvoření: 9. 8. 2011 Téma: Vypravování v literárním a filmovém zpracování Cíl prezentace: Propojení slohové části jazyka s literaturou Časová."— Transkript prezentace:

1

2 2 Datum vytvoření: 9. 8. 2011 Téma: Vypravování v literárním a filmovém zpracování Cíl prezentace: Propojení slohové části jazyka s literaturou Časová dotace: 45 min Anotace: Výukový materiál propojuje oblast slohu s literaturou, konkrétně vypravování v detektivních příbězích, v němž se žáci seznámí s retrospektivním vypravováním. V průběhu tématu učitel se žáky diskutuje a dává prostor jejich dovednostem a schopnostem v diskuzních tématech a následně v textu.

3

4 Literatura a film 4

5 Detektivní žánr 5

6 Pozoruhodná vražda Pozoruhodná vražda (E.A.Poe: Vraždy v ulici Morgue) 6

7 Úkoly k ukázce 7

8 Skupinová práce 8

9 Použitá literatura 9

10 10 Materiál je určen pro bezplatné používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další využití podléhá autorskému zákonu.


Stáhnout ppt "2 Datum vytvoření: 9. 8. 2011 Téma: Vypravování v literárním a filmovém zpracování Cíl prezentace: Propojení slohové části jazyka s literaturou Časová."

Podobné prezentace


Reklamy Google