Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Stupně zimy Please use the enter button to scroll through at your own pace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Stupně zimy Please use the enter button to scroll through at your own pace."— Transkript prezentace:

1

2 Stupně zimy Please use the enter button to scroll through at your own pace.

3 + 18 o C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky + 10 o C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení Rusové pěstují kytičky + 2 o C Italská auta nejdou nastartovat 0 o C Destilovaná voda zamrzá

4 -1 o C Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo. -4 o C Pes se ti snaží nacpat do postele. -10 o C Francouzská auta přestávají startovat. -12 o C Politikové začínají mluvit o bezdomovcích. -15 o C Americká auta nejdou nastartovat.

5 -18 o C Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli. -20 o C Dech se stává slyšitelným. -24 o C Německá auta nejdou nastartovat. -29 o C Pes ti zkouší vlézt pod pyžamo. Japonské automobily přestávají startovat. -30 o C Žádné normální, ani ruské auto už nejde nastartovat. -39 o C Vroucí atmosféra v Kongresu zamrzne. Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile.

6 -50 o C Auto se ti snaží nacpat do postele. -60 o C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih. -70 o C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí.

7 -72 o C Advokáti strkají ruce do vlastních kapes. - 75 o C Santa Klaus opouští polární kruh.

8 -120 o C Alkohol zmrzl, Rus je proto nasranej. -268 o C Hélium zkapalnělo.

9 -273,15 o C Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních částic. Rus, žužlaje zmrzlou vodku,připouští, že je pořádná kosa.

10 KDYŽ CHCEŠ NĚKOMU VYKOUZLIT ÚSMĚV NA TVÁŘI, POŠLI TO DÁL


Stáhnout ppt "Stupně zimy Please use the enter button to scroll through at your own pace."

Podobné prezentace


Reklamy Google