Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Měkké a tvrdé slabiky ‒ procvičujeme společně Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Martina Gřundělová. Dostupné z Metodického.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Měkké a tvrdé slabiky ‒ procvičujeme společně Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Martina Gřundělová. Dostupné z Metodického."— Transkript prezentace:

1 Měkké a tvrdé slabiky ‒ procvičujeme společně Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Martina Gřundělová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Tvrdé slabiky: hy – hý, chy – chý, ky – ký, ry – rý, dy – dý, ny – ný ty – tý,

3 Měkké slabiky: ži – ží, ši – ší, či – čí, ři – ří, ci – cí, ji – jí, ti – tí, di – dí, ni – ní,

4 A jdem na to! MOT_LÝ Ž_RAFA I

5 R_T_Ř HAD_I YÍ MRAK_ Y

6 D_MKA ŠIŠK_Y Ý KRÁLÍC_I

7 PON_KÍ Š_PKAI R_BAY

8 KŘ_DLA PRST_Y R_ČÝ Í PTAČ_ HN_ZDOÍÍ

9 T_GR KN_H_KN_H_IY Y KR_SAY PAVUČ_NAI

10 BUD_KÍ ROPUCH_Y KOPRET_N_IY

11 Í PRST_NK_ J_DLO ÝY BR_LEÝ

12 Obrázkový materiál: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public d omain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Měkké a tvrdé slabiky ‒ procvičujeme společně Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Martina Gřundělová. Dostupné z Metodického."

Podobné prezentace


Reklamy Google