Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BEMETA DESIGN s.r.o. …poslední kapka k dokonalosti…

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BEMETA DESIGN s.r.o. …poslední kapka k dokonalosti…"— Transkript prezentace:

1 BEMETA DESIGN s.r.o. …poslední kapka k dokonalosti…

2 Výrobci jsou zaměřeni na stálé zlepšování procesů a snižování nákladů při zachování či dokonce zvýšení kvality. Nižší náklady na zisk vláknového laserového paprsku a jeho vysoká kvalita, činí tento systém vláknového laseru velmi přínosným. U fiber laseru je paprsek veden pomocí optického vlákna až k řezací hlavě, čímž odpadá složité nastavování optické dráhy paprsku (zrcadel). Moderní technologie používaná řadu let pro efektivní dělení materiálů, výrobu tvarově složitých součástí a tam, kde je kladen důraz na přesnost zpracování, vysokou kvalitu řezu, rychlost apod. Poslední dobou se velmi úspěšně prosazuje a uplatňuje také v tomto odvětví použití vláknových (fiber) laserů. Nabízíme zkušenosti v oblasti konstrukcí, zajistíme zpracování dokumentace od a změření, návrhu řešení, 2D výrobní dokumentace, 3D modelu výrobku až po výrobu.

3 Proto naše firma vsadila na tuto novou technologii a pro řezání laserem používáme řezací automat NESSAP GAMA. bezúdržbové vedení paprsku odpadá potřeba rezonátorových plynů rychlý náběh rezonátoru vynikající parametry paprsku v celém výkonovém rozsahu celkově nenáročná obsluha a údržba minimální nároky na nastavování a seřizování, jednoduchá obsluha nízká spotřeba elektrické energie nízké náklady na provoz nízké náklady na údržbu zvýšená produktivita u tenkých plechů rozšířené možnosti použití pro další materiály kvalitní gravírování - značení Díky tomu mají tyto lasery ve srovnání s běžně rozšířenými CO 2 lasery několik výhod:

4 TECHNICKÉ PARAMETRY: Typ rezonátoru:Ytterbium Fiber Laser YLS – 2000 (vlnová délka 1070 nm) Výkon rezonátoru: 2kW Pracovní plocha stolu:3000x1500 mm Přesnost řezání: +/- 0,1 mm Šířka spáry řezu:0,1 - 0,6 mm dle materiálu Max. hmotnost polotovaru:450 kg Max. tloušťka řezaného materiálu:konstrukční ocel12 mm nerezová ocel6 mm mosaz 4 mm měděné slitiny 3 mm hliníkové slitiny 5 mm

5 Dále možnost pálení pozinkovaných plechů, titanu a dalších nestandartních, vysoce reflexních materiálů, které není možné běžně pálit pomocí CO 2 laserů. Fiber laser pálí dobře i různé druhy plastů a gumu. U těchto nestandartních materiálů je ale nutné posoudit možnost řezání i odsávání splodin až na základě vzorků. Jednotlivé díly je také možné označit gravírováním (popis výpalků číslem, pozicí, značení pro závity, polohu navařovaných částí apod.)

6 Běžně používaný materiál držíme přímo skladem nebo jsme jej schopni okamžitě zajistit. Jedná-li se o méně používané materiály, objednáme po dohodě i na žádost zákazníka, lhůta se však může prodloužit dle možností dodavatelů. Výkresy je možné použít z CAD systémů ve formátu DXF, případně DWG. Cena výpalků se skládá z ceny pálení a ceny materiálu (pokud není dodán vlastní materiál). Cena pálení je závislá nejen na materiálu a jeho tloušťce, ale i složitosti geometrie, počtu propalů a množství vyráběných kusů. Můžete se na nás obrátit s kusovou i sériovou výrobou. Cena materiálu je počítána dle aktuálních cen dodavatelů. Na základě Vaší poptávky zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Součástí poptávky by tedy měly být všechny výše uvedené údaje k jednotlivým dílům, nejlépe přímo konkrétní výkresy. Cenové poptávky můžete zasílat na obchod@bemeta.cz. Výpalky je možné dále zpracovávat dle potřeby.

7

8 Pro tvarové ohýbání používáme CNC ohraňovací lis ERMAK HAP 3120 s nástroji AMADA. Na stroji DW-NC BENDER ohýbáme trubky do následujících tvarů: max. délka ohybu3000 mm max. tloušťka 8 mm mas. lisovací síla1200 kN max. průměr45 mm max. síla stěny 2mm

9 K řezání hutního materiálu používáme pásové pily Pegas. Na tabulových nůžkách TST NTC 2000/4. max. délka 2000mm max. tloušťka 4 mm Provádíme soustružení kusových zakázek na TOS SV 18.

10 Na třech pracovištích svařujeme el. obloukem – ruční metodou: K dispozici máme stolní vrtačky vrtačka - závitořez stolní vrtačko-frézka MIG-MAG (KIT 200 – CO 2 ) TIG (JASIC SUPER 180P, SUPER ALLAS 180 HF)

11 S broušením a leštěním nerezových dílů máme mnoholeté zkušenosti. GRIT GX75 - tvarová, brusný modul GXR - kruhová bruska centerless GXW GRIT GX150 - modul podélného broušení GIL - tvarový brusný modul GIR Používáme pásové brusky SUHNER-ROTOFERA- modul pásové brusky - modul leštícího kotouče - další výměnné moduly

12 V kooperaci jsme schopni zajistit: lakování chemické leštění moření chromování titanování zinkování

13 BEMETA … poslední kapka k dokonalosti obchodních vztahů! Děkujeme Vám za pozornost www.bemeta.cz


Stáhnout ppt "BEMETA DESIGN s.r.o. …poslední kapka k dokonalosti…"

Podobné prezentace


Reklamy Google