Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název školy: Základní škola a Mateřská škola Prysk, okres Česká Lípa, příspěvková organizace autor: Helena Petrůvová název: VY_32_INOVACE_08_PRVOUKA_ZVĚŘ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název školy: Základní škola a Mateřská škola Prysk, okres Česká Lípa, příspěvková organizace autor: Helena Petrůvová název: VY_32_INOVACE_08_PRVOUKA_ZVĚŘ."— Transkript prezentace:

1 název školy: Základní škola a Mateřská škola Prysk, okres Česká Lípa, příspěvková organizace autor: Helena Petrůvová název: VY_32_INOVACE_08_PRVOUKA_ZVĚŘ V ZIMĚ číslo projektu: cz.1.07/1.4.00/21.1705 anotace: prezentace je určena žákům 1. a 2. ročníku ZŠ, k procvičení znalostí o volně žijící zvěři v zimě použita galerie Office, foto Petrůvová

2 V zimě jsou krátké dny a dlouhé noci. Některá zvířata se uložila k zimnímu spánku, jiná hledají potravu u krmelce. Ptáci se slétají do krmítek.

3 Čí stopy najdeme ve sněhu u krmelce? Proč v zimě přikrmujeme volně žijící zvěř?

4 Co dáváme ptáčkům do krmítka ? Které ptáčky spatříme v zimě u krmítka?

5 spoj stopy se zvířaty Proč tu chybí stopy ježka, jezevce nebo užovky?


Stáhnout ppt "Název školy: Základní škola a Mateřská škola Prysk, okres Česká Lípa, příspěvková organizace autor: Helena Petrůvová název: VY_32_INOVACE_08_PRVOUKA_ZVĚŘ."

Podobné prezentace


Reklamy Google