Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obec Obora. Úvod Tuto obec jsem si vybrala, protože je mým domovem. Leží v okrese Louny. Protéká jí řeka Ohře. Nejstarší pamětihodností je Kostel svaté.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obec Obora. Úvod Tuto obec jsem si vybrala, protože je mým domovem. Leží v okrese Louny. Protéká jí řeka Ohře. Nejstarší pamětihodností je Kostel svaté."— Transkript prezentace:

1 Obec Obora

2 Úvod Tuto obec jsem si vybrala, protože je mým domovem. Leží v okrese Louny. Protéká jí řeka Ohře. Nejstarší pamětihodností je Kostel svaté Kateřiny a přiléhající fara. Sídlí zde společnost REGRA PLAST spol. s r.o., zaměřující se na výrobu z plastů. Hlavním produktem jsou střešní krytiny EUREKO.

3 Statistické údaje ( ) Počet obyvatel celkem Podle pohlavíPodle věku (let) Průměrný věk mužiženy a víc ,3 Uchazeči o zaměstnání v evidenci úřadu práce Podíl nezaměstnaných osob (%) celkemmužiženy 145,096,923,45

4 Srovnání veřejných rozpočtů

5 Příjmy k Přijaté transfery Daňové příjmyNedaňové příjmy Kč (92,3%) Kč (2,9%) Kč (4,8%) Celkem Kč

6 Výdaje k Bezpečnost státu a právní ochrana Kč (0,5%) Průmyslová a ostatní odvětví hospodářství Všeobecná veřejná správa a služby Služby pro obyvatelstvo Kč (5,3%) Kč (26,8%) Kč (67,4%) Celkem Kč

7 Přílohy

8

9

10

11

12

13 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Obec Obora. Úvod Tuto obec jsem si vybrala, protože je mým domovem. Leží v okrese Louny. Protéká jí řeka Ohře. Nejstarší pamětihodností je Kostel svaté."

Podobné prezentace


Reklamy Google