Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KTV PRŽNO Leden 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303 237.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KTV PRŽNO Leden 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303 237."— Transkript prezentace:

1 KTV PRŽNO Leden 2016

2 Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č či osobně na administrátora prezentací, starostu Petra Provozovatelem televizního programu KTV Pržno je TKR Jašek, s.r.o., Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm, IČ Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, Praha.

3 Vysílání a aktualizace infokanálu Vážení spoluobčané, omlouváme se za prodlevy v aktualizaci zpráv na infokanálu. Prodlevy jsou způsobeny zastaralým vybavením a změnou sídla OÚ Pržno. Budeme se snažit o co nejrychlejší nápravu. Děkujeme za pochopení. OÚ Pržno, Petr Blokša, starosta

4 Program KTV Naši jubilanti Svoz odpadů v lednu Tříkrálová sbírka Kalendáře na r Hasičský večírek Pozvánka na divadlo

5 Naši oslavenci V lednu oslaví životní jubilea tito spoluobčanů: pan Mojmír Pustka85 let paní Jana Duží70 let paní Ivana Tabačková 60 let pan Vladimír Karch55 let pan Jiří Szurman55 let  Vážení jubilanti, srdečně vám přejeme hodně zdraví, pohody a štěstí do dalších let. OÚ Pržno

6 Svoz odpadů v lednu Sklo – ve čtvrtek dle vytíženosti Plasty - ve středu dle vytíženosti Papír - ve čtvrtek dle vytíženosti Komunální odpad - ve středu 13. a Děkujeme za zodpovědný přístup. OÚ Pržno

7 Tříkrálová sbírka Tři králové se v obci objeví ve dnech 9. a Sbírku pořádá Charita Frýdek-Místek. V loňském roce se v regionu Frýdek–Místek podařilo vybrat ,- Kč. Občané naší obce přispěli částkou ,-Kč.

8 Kalendář na rok 2016 Obecní kalendář na r si můžete vyzvednout na obecním úřadě.

9 Hasičský večírek SDH Pržno pořádá pro občany Hasičský večírek, který se uskuteční v sobotu od v sále Občanského centra v Pržně. V průběhu ledna budou členové SDH Pržno obcházet dům od domu, aby pozvali občany tuto společenskou akci.

10 Oddíl mladých hasičů SDH Pržno Sbor dobrovolných hasičů v Pržně zakládá od ledna 2016 oddíl mladých hasičů pro děti do 15 let. Schůzky budou probíhat každý pátek od 8. ledna v 16 hodin v klubovně hasičské zbrojnice. Plánujeme výcvik požárního útoku, soutěže, výlety i zábavu. Bližší informace u vedoucích mladých hasičů: Kateřina Fišerová, Eva Jurkovská, Monika Adamcová, tel.:

11 Divadlo ENTENTÝKY vás zve V sále Občanského centra Pržno se bude konat již druhé divadelní představení. Tentokrát přijede potěšit malé i velké divadlo Ententýky. Do Pržna zavítá v neděli 24. ledna Sehrají hru Myška Klárka, veverka Terka a sněhulák Mrkvička, což je pohádka o prevenci nachlazení a vlivu pohybu a vitamínů na naše zdraví. V pohádkách se děti nejen něco nového naučí, ale i pobaví, zazpívají si a stanou se součástí představení. Hrajeme si s dětmi od 2,5 do 10 let.


Stáhnout ppt "KTV PRŽNO Leden 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303 237."

Podobné prezentace


Reklamy Google