Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Program KTV Jubilanti, oslavenci Co najdete na úřední desce Česká pošta informuje Klub seniorů - pozvánka Beseda nad rozpočtem Mašinka - Maškarní bál.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Program KTV Jubilanti, oslavenci Co najdete na úřední desce Česká pošta informuje Klub seniorů - pozvánka Beseda nad rozpočtem Mašinka - Maškarní bál."— Transkript prezentace:

1

2 Program KTV Jubilanti, oslavenci Co najdete na úřední desce Česká pošta informuje Klub seniorů - pozvánka Beseda nad rozpočtem Mašinka - Maškarní bál Krasoterapie pro děti Svoz odpadů v únoru Pozvánka do divadla Oznámení ČD - výluky SK Pržno - plesové informace SK Pržno - Valná hromada

3 Naši jubilanti Únor je měsícem narozenin těchto našich spoluobčanů: pan Antonín Bayer85 let paní Alice Bystroňová60 let paní Jiřina Kubošníková60 let pan Josef Václavík50 let pan Radomil Jaroš50 let Vážení spoluobčané -oslavenci, přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a elánu do dalších let. OÚ Pržno

4 Co najdete na úřední desce Nařízení SVS - Č.j. SVS/2012/ T mimořádná veterinární opatřeních k prevenci a tlumení nebezpečné nákazy - moru včelího plodu Oznámení - zahájení úz. řízení a pozvání k ústnímu jednání veřejnou vyhláškou, stavba Pržno 826/1,6,7,8 RDS 4 RD NNV, NNK. Oznámení o době a místě konání 2. kola volby prezidenta ČR

5 Česká pošta oznamuje - změna otevírací doby!!!! Na poště v Pržně dochází od ke změně otevírací doby. Celková délka otevírací doby není krácena, pouze se dopoledne posouvá z 8.00 na 9.00 hodin. Otevírací doba od Po: Út - Pá:

6 Klub seniorů Klub seniorů zve své členy na Výroční členskou schůzi, která se koná v pondělí 4.února 2013 v hodin v zasedací místnosti bývalé MŠ. Členský příspěvek činí 100,- Kč Rádi mezi námi přivítáme i mladší seniory s novými nápady.

7 Beseda nad rozpočtem. K debatě o tvorbě obecního rozpočtu jste zváni ve středu 13.února 2013 od hodin do zasedací místnosti v bývalé MŠ Pržno. Debatu nad rozpočtem povede zkušená facilitatorka - pani Dana Diváková z Institutu pro komunitni rozvoj v Ostravě a starosta obce Petr Blokša. Pro zúčastněné bude připraveno občerstvení a drobné dárky. Využijte této příležitosti a staňte se aktivními spolutvůrci rozpočtu obce. Petr Blokša, starosta obce

8 Svoz odpadů v únoru Sklo - v pátek dle vytíženosti Plasty - ve středu dle vytíženosti Papír - ve čtvrtek dle vytíženosti Komunální odpad - ve středu 6. a Třídící tašky - sdělujeme občanům, že si mohou na OÚ Pržno vyzvedávat třídící tašky na separovaný odpad. Na každou domácnost připadá jedna třídílná taška (papír, sklo,plast)

9 ČD Informace o výlukách NOVÉ VRATIMOV - PASKOV, dne 4. února 2013v době od 7.45 do hodin. Umístění zastávek NAD: Paskov před nádražní budovou Lískovec u Frýdku před nádražní budovou PASKOV - LÍSKOVEC U FRÝDKU dne 6. února 2013 v době od 7.40 do hodin. Umístění zastávek NAD: Paskov před nádražní budovou Vratimov před nádražní budovou

10 ČD Informace o výlukách NOVÉ Frýdlant n.O. - Frenštát p. R. - výluka proběhne ve dnech ve dnech 5., 7., 8. a 15. února 2013 vždy v době od 7.10 do hodin.Všechny vlaky jsou po dobu výluky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Umístění zastávek NAD: Frenštát p.R. před nádražní budovou Kunčice p.O. autobus. točna před nádražní budovou Čeladná autobus. zast. před nádražní budovou Frýdlant n.O. před nádražní budovou

11 SK PRŽNO informuje se bude konat v sobotu 16. února 2013 od hodin v Kulturním domě v Bašce. Vstupenky jsou vyprodány!!! Vstupenky jsou vyprodány!!! Volné jsou pouze zarezervované vstupenky. Info. Petr Blokša - tel Autobusová doprava bude zajištěna třemi autobusy v rozmezí od hodin. Program začíná v hod!!!!!!!!!!! Program začíná v hod!!!!!!!!!!!

12 SK PRŽNO Valná hromada Výkonný výbor SK Pržno zve členy oddílů kopané, volejbalu, rekreačního sportu a tenisu na Valnou hromadu SKP, která se uskuteční v pátek od hodin v hostinci U Adamců. Výkonný výbor SK Pržno zve členy oddílů kopané, volejbalu, rekreačního sportu a tenisu na Valnou hromadu SKP, která se uskuteční v pátek od hodin v hostinci U Adamců. Vážení členové sportovního klubu, vzhledem k tomu, že toto zasedání je volební a rozhoduje o směřování, činnosti a budoucnosti SKP na období 4 let, žádáme Vás o co nejširší účast. Vážení členové sportovního klubu, vzhledem k tomu, že toto zasedání je volební a rozhoduje o směřování, činnosti a budoucnosti SKP na období 4 let, žádáme Vás o co nejširší účast. Na VH jsou rovněž zveme rodiče dětí, které se aktivně účastní sportovních činností v rámci klubu. Na VH jsou rovněž zveme rodiče dětí, které se aktivně účastní sportovních činností v rámci klubu.

13

14

15 Platba stravného v ZŠ a MŠ Pržno Oznamujeme rodičům dětí a také občanům využívajícím služby dovozu obědů, že stravné na měsíc březen 2013 bude vybíráno vúterý od hodin v kanceláři Mateřské školy Pržno.

16 REKLAMA

17 OD

18 REKLAMA


Stáhnout ppt "Program KTV Jubilanti, oslavenci Co najdete na úřední desce Česká pošta informuje Klub seniorů - pozvánka Beseda nad rozpočtem Mašinka - Maškarní bál."

Podobné prezentace


Reklamy Google