Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tak to jsme my. Družstvo dětí, které se nechtějí doma nudit a mají zájem se dobře bavit. Voltiž je atraktivní gymnastické cvičení na neosedlaném koni.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tak to jsme my. Družstvo dětí, které se nechtějí doma nudit a mají zájem se dobře bavit. Voltiž je atraktivní gymnastické cvičení na neosedlaném koni."— Transkript prezentace:

1

2

3 Tak to jsme my. Družstvo dětí, které se nechtějí doma nudit a mají zájem se dobře bavit. Voltiž je atraktivní gymnastické cvičení na neosedlaném koni a je považována spíše za umění než soutěživý sport. Voltiž je jezdecká disciplína v České republice, která má svého Mistra světa. A také se řadí mezi deset soutěžních jezdeckých disciplín uznávaných Mezinárodní jezdeckou federací. Této aktivitě se věnujeme již pátý rok, předešlé roky v jiném Jezdeckém klubu. V posledních dvou letech vystupujeme pod sdružením Voltiž Duha o.s. (IČO: 22755179). V současné době v našem voltižním družstvu cvičí šestnáct dětí ve věku od 5 do 13 let, které svůj volný čas dvakrát až třikrát týdně věnují aktivnímu nácviku voltižních sestav pro sportovní soutěže a vystoupení a péči o koně, jenž se stává jejich přítelem či spíše partnerem.

4 Náš tým se během sezóny pravidelně zúčastňuje voltižních závodů téměř po celé republice, při nichž dosahujeme dobrých umístění. Své umění také představujeme široké veřejnosti formou nejrůznějších vystoupení: Den Země- Havířov 2013 Karnevalový průvod Karviná 2012

5 Závody

6 Voltiž nejsou jen závody a vystoupení- ale především dřina..

7 Děkujeme našim sponzorům: Petr Noga- Krmiva pro psy a kočky, Třinec


Stáhnout ppt "Tak to jsme my. Družstvo dětí, které se nechtějí doma nudit a mají zájem se dobře bavit. Voltiž je atraktivní gymnastické cvičení na neosedlaném koni."

Podobné prezentace


Reklamy Google