Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Www.seznam.cz Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Www.seznam.cz Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."— Transkript prezentace:

1 www.seznam.cz Školení internetového vyhledávače

2 Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou stránku Existuje celá řada vyhledávačů,které jsou obecně rozděleny do dvou skupin: Fulltextové Katalogové

3 Sem se zadává text,který bude vyhledán. Tlačítko HLEDEJ aktivuje hledání Seznamem stránek je možné procházet také podle kategorii. Na seznamu.cz je možné si rovněž vytvořit e-mail.

4 Fulltextové a katalogové vyhledávače Fulltextové Vyhledávání obsahu stránek,které mají uložené na svých discích. Zahraniční: google.com;yahoo.com; altavista-com KATALOGOVÉ Vyhledávání podle informací,které o stránce obsahuje katalog. České: seznam.cz;atlas.cz;najdi.to;quic k.cz


Stáhnout ppt "Www.seznam.cz Školení internetového vyhledávače. Co je to internetový vyhledávač Aplikace na internetu,která dokáže podle klíčového slova najít internetovou."

Podobné prezentace


Reklamy Google