Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Najdi ve větách VS po M Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Najdi ve větách VS po M Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Najdi ve větách VS po M Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje prezentaci k procvičení vyjmenovaných slov po M. Žák bude hledat vyjmenované slovo v jednotlivých větách. Po kliknutí se objeví odpověď. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (autor) Datum vytvoření: srpen 2013 Jazyk: čeština Vzdělávací oblast: jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: český jazyk a literatura Tematický okruh: jazyková výchova Očekávaný výstup: odůvodňuje a píše správně: i/y po tvrdých a měkkých souhláskách i po obojetných souhláskách ve vyjmenovaných slovech; dě, tě, ně, ú/ů, bě, pě, vě, mě – mimo morfologický šev; velká písmena na začátku věty a v typických případech vlastních jmen osob, zvířat a místních pojmenování Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: vyjmenovaná slova po M Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: 7 - 9 let

3 Přišla k nám Yveta na návštěvu a přinesla mi kafe.

4 Byla – li to myš, letím pro pastičku.

5 Koukej si umýt i ty uši a pak umyj umyvadlo.

6 Petr doběhl sedmý, Lukáš osmý, Katka doběhla devátá.

7 Tento pozemek je soukromý, takže na něj nevstupujte.

8 Den sedmý chatky na táboře bylo potřeba uklidit.

9 Vajíčka, mléko a tvaroh my zrovna dnes nemáme.

10 Vzácné drahokamy Šárka velmi obdivovala.


Stáhnout ppt "Najdi ve větách VS po M Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google