Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Křížovky s VS po S I. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Křížovky s VS po S I. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Křížovky s VS po S I. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje prezentaci k procvičení vyjmenovaných slov po S. Žák bude doplňovat vyjmenovaná slova po S. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (autor) Datum vytvoření: srpen 2013 Jazyk: čeština Vzdělávací oblast: jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: český jazyk a literatura Tematický okruh: jazyková výchova Očekávaný výstup: odůvodňuje a píše správně: i/y po tvrdých a měkkých souhláskách i po obojetných souhláskách ve vyjmenovaných slovech; dě, tě, ně, ú/ů, bě, pě, vě, mě – mimo morfologický šev; velká písmena na začátku věty a v typických případech vlastních jmen osob, zvířat a místních pojmenování Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: vyjmenovaná slova po S Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: 7 - 9 let

3 fena kráva klisna kočka krůta ovce

4 fena kráva klisna kočka krůta ovce PES BÝK KŮŇ KOCOUR KROCAN BERAN

5 Čech Jirásek Mácha Karel Smetana Němcová Dvořák

6 SVATOPLUK ALOIS HYNEK BEDŘICH BOŽENA ANTONÍN Čech Jirásek Mácha Karel Smetana Němcová Dvořák


Stáhnout ppt "Křížovky s VS po S I. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google