Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Možnosti stáží a finanční podpory Platforma průmyslové spolupráce CZ.1.07/2.4.00/17.0041 Možnosti stáží a finanční podpory

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Možnosti stáží a finanční podpory Platforma průmyslové spolupráce CZ.1.07/2.4.00/17.0041 Možnosti stáží a finanční podpory"— Transkript prezentace:

1 Možnosti stáží a finanční podpory Platforma průmyslové spolupráce CZ.1.07/2.4.00/ Možnosti stáží a finanční podpory

2 Možnosti stáží a finanční podpory Dvoufázový stážový model V první fázi student pracuje ve škole na projektu/bakalářské/diplomové práci, které jsou zadány externí firmou. Při práci na tomto projektu/bak./dipl. práci se student seznámí s používanými technologiemi a získá odbornou podporu od našich koordinátorů. Další možností je absolvovat přednášky od Bizitu. Druhá fáze následně pokračuje stáží v dané externí firmě.

3 Možnosti stáží a finanční podpory Seznam témat Témata projektů/bakalářských/diplomových prací naleznete na:

4 Možnosti stáží a finanční podpory Stipendium na podporu stážistů podpora stáží v ČR mimo Brno stipendium může získat každý, kdo splní podmínky programu můžeme podpořit 25 stážistů v rámci stipendia může jeden stážista získat Kč včetně DPH na cestovné Kč včetně DPH na ubytování (ubytovna, hostel, ne podnájem) Kč včetně DPH na stravné stipendium se proplácí po absolvování stáže pouze pro české studenty (projekt je financován z grantu pro místní rozvoj)

5 Možnosti stáží a finanční podpory Podmínky stipendijního programu student se zúčastní 1 fáze stážového modelu - účast na přednáškách a workshopech nebo spolupráce na projektech (ve výuce)/bakalářských/diplomových prací po skončení stáže student sepíše strukturovanou studii

6 Možnosti stáží a finanční podpory web: Děkuji za pozornost.


Stáhnout ppt "Možnosti stáží a finanční podpory Platforma průmyslové spolupráce CZ.1.07/2.4.00/17.0041 Možnosti stáží a finanční podpory"

Podobné prezentace


Reklamy Google