Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VYJMENOVANÁ SLOVA L Popis hry: 1.Kartičky s mašinkou a vagónky rozstříhejte (černobílou variantu můžeme s žáky vybarvit) a zalisujte (déle vydrží). 2.Rozházejte.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VYJMENOVANÁ SLOVA L Popis hry: 1.Kartičky s mašinkou a vagónky rozstříhejte (černobílou variantu můžeme s žáky vybarvit) a zalisujte (déle vydrží). 2.Rozházejte."— Transkript prezentace:

1 VYJMENOVANÁ SLOVA L Popis hry: 1.Kartičky s mašinkou a vagónky rozstříhejte (černobílou variantu můžeme s žáky vybarvit) a zalisujte (déle vydrží). 2.Rozházejte vagónky po koberci nebo lavici, popř. po celém pokoji. 3.Žáci mají za úkol je seřadit tak, jak mají jít vyjmenovaná slova za sebou. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 SLYŠET L MLÝNBLÝSKAT SE POLYKATPLYNOUT PLÝTVATVZLYKAT

3 LÝKOLYŽE PELYNĚKPLYŠ LYSÝLÝTKO

4 Barevná varianta

5 SLYŠET L MLÝNBLÝSKAT SE POLYKATPLYNOUT PLÝTVATVZLYKAT

6 LÝKOLYŽE PELYNĚKPLYŠ LYSÝLÝTKO


Stáhnout ppt "VYJMENOVANÁ SLOVA L Popis hry: 1.Kartičky s mašinkou a vagónky rozstříhejte (černobílou variantu můžeme s žáky vybarvit) a zalisujte (déle vydrží). 2.Rozházejte."

Podobné prezentace


Reklamy Google