Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Evropa – státy a hlavní města Vyhledávejte ve své příruční mapě. Severní Evropa Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Evropa – státy a hlavní města Vyhledávejte ve své příruční mapě. Severní Evropa Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1

2 Evropa – státy a hlavní města Vyhledávejte ve své příruční mapě. Severní Evropa Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

3 IslandReykjavík Autor © Lubomír Šára

4 Norsko Oslo Autor © Lubomír Šára

5 ŠvédskoStockholm Autor © Lubomír Šára

6 FinskoHelsinky Autor © Lubomír Šára

7 DánskoKodaň Autor © Lubomír Šára

8 Severní Evropa (znovu vyhledávejte) Státy:Města: IslandReykjavík NorskoOslo ŠvédskoStockholm FinskoHelsinky DánskoKodaň

9 Severní Evropa (shrnutí) Úkol: Do sešitu si vypište státy severní Evropy a jejich hlavní města. Zjišťujte o nich informace a vypisujte si je ke státům. Týmová kontrola: Umí každý člen týmu nalézt na mapě Evropy státy a hlavní města severní Evropy a správně je pojmenovat?

10 Použité fotografie Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Creative Commons na Island - Reykjavík - Norsko - Oslo - Švédsko - Stockholm - Finsko - Helsinky - Dánsko - Kodaň - mapka Evropy: Autor © Lubomír Šára Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "Evropa – státy a hlavní města Vyhledávejte ve své příruční mapě. Severní Evropa Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google