Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.“

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.“"— Transkript prezentace:

1 Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.“

2 Šel kolem publicista a viděl, že slepec má v klobouku jen pár drobných. Sehl se, a přihodil nějaké mince, a potom, bez toho, aby se zeptal, vzal tabuli a na druhou stranu napsal jinou větu.

3 Odpoledne se publicista vrátil ke slepci a viděl, že slepcův klobouk je plný mincí i bankovek. Slepec poznal mužův krok a zeptal se, zda to byl on, kdo mu přepsal tabuli, a co tam napsal.

4 Publicista odpověděl: "Nic, co by nebyla pravda. Jen jsem dal tvým řádkům jinou podobu." Usmál se a odešel. A slepec se nikdy nedozvěděl, že na tabuli stálo:

5 "Je jaro, ale já ho nemohu vidět."

6 Změň svou strategii, když se věci nedaří a uvidíš, že se vše obrátí k lepšímu.

7 Když nepošleš tento dál, nic se nestane. Ale můžeš ho poslat těm, kteří si podle Tebe jaro vidět zaslouží.


Stáhnout ppt "Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem: "Jsem slepý. Prosím, pomozte mi.“"

Podobné prezentace


Reklamy Google