Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„Kde jsem potkal sv.Jana Nepomuckého“ Odbor Klubu českých turistů v Nepomuk na svých webových stránkách vytvořil fotogalerii soch, kostelů, kapliček.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„Kde jsem potkal sv.Jana Nepomuckého“ Odbor Klubu českých turistů v Nepomuk na svých webových stránkách vytvořil fotogalerii soch, kostelů, kapliček."— Transkript prezentace:

1

2 „Kde jsem potkal sv.Jana Nepomuckého“

3 Odbor Klubu českých turistů v Nepomuk na svých webových stránkách vytvořil fotogalerii soch, kostelů, kapliček a obrazů nepomuckého rodáka sv. Jana Nepomuckého. V galerie fotografií máme od 5.2.2010 již 4191 fotografií se sv. Janem z Nepomuku. V roce 2014 bylo vloženo na stránky 1208 obrázků od 129 fotografů zejména turistů, fotografů z Rajčete a našich přátel. Budeme vám vděční, když nám zašlete fotografii sochy, obrazu, kostela z místa vašeho bydliště nebo ze svých cest. Fotografie nám zasílejte na e-mailovou adresu: kctnepomuk@seznam.cz nebo na miradv@centrum.cz kctnepomuk@seznam.czmiradv@centrum.cz Děkujeme Městskému úřadu Nepomuk, že v rámci dotačního fondu přispěl na provoz našich internetových stránek. Poděkování také patří panu Zdeňku Rédrovi za pomoc při vytváření této galerie.

4 V galerii je 2022 soch sv. Jana Nepomuckého Úsobí foto: Kysilková J. Uničov foto: Vávra J.

5 Kostelů, kaplí, kapliček jste zaslali 498. Praha Košíře foto: Jelínek O. Kamenná foto: Koutná E.

6 Frýdek – Místek foto: Rédr Z. Rajhrad foto: Špůrová H. Oltářů a oltářních obrazů je 117.

7 Veselí nad Lužnicí foto: Slavik B. Mnichovo Hradiště foto: Kordík J. Sošek z kostelů a muzeí je vloženo 377.

8 Blovice foto: Dvořák M. Bouda foto: Rédr Z. Obrazů máme 120.

9 Výklenků, domovních znamení a reliéfů najdete 275. Huzová foto: Novotný M.. Opočno foto: Kladivová V.

10 Poslali jste nám i 391 fotografií sv. Jana Nepomuckého ze zahraničí. Polsko Leanica foto: Umlaufová J. Rakousko Alhoflein foto: Zezuláková N.

11 Nejvzdálenější fotografie – kostel sv. Jana Nepomuckého New York foto: Přikryl Z..

12 Nově vložené zajímavosti - erby, Kdo a co nese jméno JN…

13 1.Rédr Zdeněk 135 fotografií 2.Vávra Jiří 101 3.Koutná Eva 76 4.Zezulová Naďa 57 5. Kordík Josef 43 6. Špůrová Helena 41 7. Umlaufová Jitka 40 8. Dvořák Miroslav 39 9. Hrodek Jiří 38 10.Kysilková Jindřiška 33

14 Poděkování patří všem, kteří nám zaslali v roce 2014 fotografie se sv. Janem Nepomuckým.

15 Zveme vás do Nepomuku, kde bude od 21.3.2015 znovu otevřeno Svatojánské muzeum v budově arciděkanství

16 Nezapomeňte nám posílat nebo vložit do vašeho alba fotografie našeho rodáka sv.Jana Nepomuckého, kterého potkáte na svých výletech, výpravách a vycházkách. Miroslav Dvořák miradv@ centrum.cz www.kctnepomuk.cz http://miradvo.rajce.idnes.cz/


Stáhnout ppt "„Kde jsem potkal sv.Jana Nepomuckého“ Odbor Klubu českých turistů v Nepomuk na svých webových stránkách vytvořil fotogalerii soch, kostelů, kapliček."

Podobné prezentace


Reklamy Google