Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tanky a obrněná technika II. světové války a počátků studené války Mgr. Jiří Sisák.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tanky a obrněná technika II. světové války a počátků studené války Mgr. Jiří Sisák."— Transkript prezentace:

1 Tanky a obrněná technika II. světové války a počátků studené války Mgr. Jiří Sisák

2 Hrajete rádi WOT a chcete vidět některé tanky tzv. “naživo“? Chcete si postavit model jednoho z tanků? Stejně jako on-line hra WOT je tento projekt věnován tankům a obrněné technice první poloviny 20. století.

3 Den 1 - stavba modelu Každý z Vás si postaví model tanku v měřítku 1/72 (stejné jako bunkry min. rok). – Na dřevěné podložce s kouskem terénu.

4 Den 2 – návštěva VTM Lešany cesta „Posázavským Pacifikem“ – vlak jede malebným údolím řeky Sázavy 700 historických tanků, kanonů, motocyklů, obrněných, nákladních a osobních vojenských vozidel, raketové techniky, spojovací a ženijní prostředky pocházející z období od roku 1890 až do současnosti

5 Den 2 – návštěva VTM Lešany ISU-152 HETZER LT-38 = PzKpfw 38(t) T34-85 SU-76 IS-2 SU-100 LEOPARD 1V vrak tanku CROMWELL SHERMAN M4A1 (76) Prohlédnete si tanky zblízka Některé uvidíte jako při bitvě – diorama Ostravské operace – budete pod tankem T-34 nebo blízko IS-2 Je možné do některých nahlédnout i dovnitř.

6 SU-100 a IS-2

7 Den 3 – dokončení našich modelů Dokončení stavby modelu Nástřik barvami Modelace terénu Prezentace ve školní vitríně

8 ROZPOČET a POČET ÚČASTNÍKŮ Model, barvy, podložka, materiál: 300 - 350 Kč Jízdné: Mělník – Lešany: 200 Kč CELKEM: 500 KČ POČET ÚČASTNÍKŮ: 20


Stáhnout ppt "Tanky a obrněná technika II. světové války a počátků studené války Mgr. Jiří Sisák."

Podobné prezentace


Reklamy Google