Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVII Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVII _ M, DUM 8 Vzdělávací oblast: Matematika a její aplikace Vzdělávací obor: Matematika

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Název: Zábavné počítání Autor: Mgr. Martina Brabcová Stručná anotace: Cílem prezentace je zábavnou formou procvičit učivo - sčítání a odčítání v oboru Metodické zhodnocení: Prezentace umožnila žákům se aktivně účastnit a procvičit si dané učivo. Odučeno ve třídě 2.D dne

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Zábavné počítání 32+5= ? 45-3=? 89-7=? 21+7=? 78+1=? 68-5=?

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Vypočítejte

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení Řešení

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Vypočítejte Vypočítejte ? 49-? 43+? 50-? ? 92+? 99-? 95+?

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení Řešení

8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Vypočítejte 10 ?

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení

10 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Uveřejněný obrazový materiál: [cit ].Dostupný pod licencí Microsoft Corporation URL:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google