Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Láska za hrob… Je půlnoc Hroby se otevírají A já tady sedím Na náhrobním kameni Do prázdna hledím A čekám Čekám na tebe, má lásko..

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Láska za hrob… Je půlnoc Hroby se otevírají A já tady sedím Na náhrobním kameni Do prázdna hledím A čekám Čekám na tebe, má lásko.."— Transkript prezentace:

1

2 Láska za hrob…

3 Je půlnoc Hroby se otevírají A já tady sedím Na náhrobním kameni Do prázdna hledím A čekám Čekám na tebe, má lásko..

4 Je léto Horko k zbláznění Jen stín těch starých lip A půlnoci Ten dojem narušují… Tak už jsi tady No tak pojď, lásko moje Obejmi tu holčičku, kterou jsi přestat milovat nikdy neměl..

5 Já jsem byla vždy u tebe A jsem dosud A kde je ona k čertu? Jak to že není s tebou? Stála nám za to? Ta jediná noc… Kvůli ní celý život nechal‘s vyhasnout?

6 Já nejsem žárlivá –to já tě chránila Když nůž do srdce ti vrazila.

7 Červený déšť Chytala jsem do dlaní A rozmazávala Po bílé posteli. Točila jsem se ve štěstí Těšila jsem se Z tvých slz z tvé krve Z tvé bolesti A z toho vědomí, Že už sem žádná jiná nevkročí..

8 Už budeš navždy jen se mnou Moje lásko! V rodinné kobce budem se milovat.. Navždy už jen vedle své sestry budeš usínat..

9


Stáhnout ppt "Láska za hrob… Je půlnoc Hroby se otevírají A já tady sedím Na náhrobním kameni Do prázdna hledím A čekám Čekám na tebe, má lásko.."

Podobné prezentace


Reklamy Google