Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Draw a face Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Draw a face Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Draw a face Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje pracovní list k procvičení názvů částí obličeje. Žák namaluje obličej podle zadání. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (Autor) Datum vytvoření: říjen 2013 Jazyk: angličtina Vzdělávací oblast: jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: cizí jazyk Tematický okruh: řečové dovednosti Očekávaný výstup: rozumí jednoduchým pokynům a otázkám učitele, které jsou sdělovány pomalu a s pečlivou výslovností a reaguje na ně verbálně i neverbálně Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: obličej, face Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: 7 - 9 let

3

4 She has got long yellow hair. Her nose and ears are small. She has got a small mouth and blue eyes. He has got short black hair. His nose and ears are big. He has got a big mouth and brown eyes.


Stáhnout ppt "Draw a face Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google