Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

P. P Cílem projektu je na základě zkušeností zahraničních partnerů a odborných znalostí našich expertů připravit inovativní vzdělávací program Asistent.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "P. P Cílem projektu je na základě zkušeností zahraničních partnerů a odborných znalostí našich expertů připravit inovativní vzdělávací program Asistent."— Transkript prezentace:

1 P

2 P Cílem projektu je na základě zkušeností zahraničních partnerů a odborných znalostí našich expertů připravit inovativní vzdělávací program Asistent v předškolní péči.

3 P Cílová skupina: 1.Osoby znevýhodněné na trhu práce (ženy vracející se po mateřské dovolené zpět do zaměstnání a ženy 50+) 2.Specifické pracovní úvazky 3.Možnosti rekvalifikace 4.Nové profesní výzvy 5.30 osob získá proškolení v rámci Programu „Asistentka v předškolní péči“

4 P 1.kulatý stůl Téma: Struktura pedagogického a pomocného personálu v předškolních zařízeních v Evropě 9.12.2013 14.00-18.00 hodin, Nuselská Radnice, Praha 4 Prezentace: 1.Předškolní péče ve Velké Británii/J. White 2.Vzdělávání a financování pedagogického personálu v Polsku/B. Mikus Kocka 3.MŠ Praha 6/H. Petříčková

5 P Diskusní témata: Jesle pro děti 0-3 roky, Mateřské školy 3-6 let Situace v MŠ v ČR 1 učitel/28 dětí Rovné šance na vzdělávání Změna legislativy v oblasti financování (více peněz na platy) Otázka spoluúčasti rodičů (lesní školka)

6 P Kam směřují české jesle? Příchod dětí mladších 2 let do MŠ Dobrovolníci v předškolních zařízeních Asistenti v předškolní péči a jejich kvalifikace (kurz v rozsahu 250 hodin, včetně 80 hodin praxe) Společensky účelná pracovní místa Potenciál osob 50+ v péči o děti


Stáhnout ppt "P. P Cílem projektu je na základě zkušeností zahraničních partnerů a odborných znalostí našich expertů připravit inovativní vzdělávací program Asistent."

Podobné prezentace


Reklamy Google