Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BLÁZNIVÁ FAKTA ! Kdyby jsi křičel 8 roků, 7 měsíců a 6 dnů, vyprodukoval bys tolik energie, že bys s ní mohl ohřát šálek kávy. (Myslím, že to za to nestojí.)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BLÁZNIVÁ FAKTA ! Kdyby jsi křičel 8 roků, 7 měsíců a 6 dnů, vyprodukoval bys tolik energie, že bys s ní mohl ohřát šálek kávy. (Myslím, že to za to nestojí.)"— Transkript prezentace:

1

2 BLÁZNIVÁ FAKTA !

3 Kdyby jsi křičel 8 roků, 7 měsíců a 6 dnů, vyprodukoval bys tolik energie, že bys s ní mohl ohřát šálek kávy. (Myslím, že to za to nestojí.)

4 Kdybys prděl bez přestání 6 roků a 9 měsíců, vyprodukoval bys dostatek energie na vytvoření atomové bomby. (To se víc blíží pravdě...)

5 Prase má orgasmus 30 minut! (V mém budoucím životě chci být prasetem!)

6 Šváb přežije bez hlavy 9 dnů, až potom umírá hladem. (Hrozné!) Šváb přežije bez hlavy 9 dnů, až potom umírá hladem. (Hrozné!) (Stále myslím na to prase….) (Stále myslím na to prase….)

7 Bouchaním hlavy o stěnu spálíte 150 kalorií za hodinu. (Doma to nezkoušejte, lepší v práci.)

8 Blecha přeskočí 350x délku svého těla. To je jako by človek přeskočil délku fotbalového hřiště. Blecha přeskočí 350x délku svého těla. To je jako by človek přeskočil délku fotbalového hřiště. (30 minut... šťastné prase! Umíte si to představit?) (30 minut... šťastné prase! Umíte si to představit?)

9 Sumec má 27 000 chuťových pohárků. (Co může být tak chutné na dně jezera?)

10 Někteří lvi se páří až 50x denně. (I tak bysem chtěl být prasetem v budoucím životě... kvalita nad kvantitou.)

11 Motýli ochutnávají svými nohami. Motýli ochutnávají svými nohami. (To je fakt, který jsem vždy potřeboval vědět.) (To je fakt, který jsem vždy potřeboval vědět.)

12 Kočičí moč září pod černým světlem. Kočičí moč září pod černým světlem. (Snad nějaká blbost, ne…?)

13 Mořské hvězdice nemají mozek. Mořské hvězdice nemají mozek. (Znám podobné lidi !) (Znám podobné lidi !)

14 Pštrosí oko je větší než jeho mozek. Pštrosí oko je větší než jeho mozek. Co dodat.

15 Lidé a delfíni jsou jediné druhy, které mají sex kvůli rozkoši. Lidé a delfíni jsou jediné druhy, které mají sex kvůli rozkoši. (A co to prase??) (A co to prase??)

16 A nyní, pokud jsi se zasmál alespoň jedenkrát, je na tobě, poslat tato fakta komukoliv dalšímu, koho chceš potěšit. Jinak řečeno : pošli to všem.


Stáhnout ppt "BLÁZNIVÁ FAKTA ! Kdyby jsi křičel 8 roků, 7 měsíců a 6 dnů, vyprodukoval bys tolik energie, že bys s ní mohl ohřát šálek kávy. (Myslím, že to za to nestojí.)"

Podobné prezentace


Reklamy Google