Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny."— Transkript prezentace:

1 Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny.

2 Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v místnosti pro hosty. Místo toho byli ubytováni ve studeném sklepním pokoji.

3 Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru ve zdi a opravil ji. Když se mladší anděl udiveně ptal proč, starší odpověděl: "Věci nejsou takové, jakými se zdají být."

4 Další noc si šli odpočinout do domu velmi nuzného, ale pohostinného farmáře a jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla co měli, řekli andělům, aby spali v jejich posteli, kde si dobře odpočinou.

5 Ráno po svítání našli andělé farmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny, ležela mrtvá ve chlévě.

6 Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát. První muž měl všechno a tys mu pomohl, vyčítal. Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva. Proč??

7 "Věci nejsou takové, jakými se zdají být" odpověděl starší anděl". Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěně byla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý chamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít.

8 Když jsme další noc spali ve farmářově posteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu místo ní krávu. Věci nejsou takové, jakými se zdají být.

9 " Většinou neznáme všechny souvislosti. I když máš víru, potřebuješ také důvěru, že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch.A to se vyjeví až časem.

10 Někteří lidé přicházejí do našeho života a rychle odcházejí, někteří se stávají našimi přáteli a zůstanou na chvilku.Přesto zanechávají v našich srdcích nádherné stopy - a my nezůstaneme nikdy zcela stejní, protože dobří přátelé nás proměňují!

11 Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!

12 Pravda je, že... - někdo je na tebe velmi pyšný - někdo na tebe myslí - někdo se o tebe stará - někomu chybíš - někdo chce s tebou mluvit - někdo chce s tebou být - někdo doufá, že nemáš problémy

13 - někdo je ti vděčný za tvou podporu - někdo chce držet Tvou ruku - někdo doufá, že se vše v dobré obrátí - někdo chce, abys byl šťastný - někdo chce, abys našel jeho nebo ji - někdo oslavuje tvůj úspěch - někdo tě chce obdarovat - někdo myslí, že Ty jsi dar - někdo tě miluje - někdo obdivuje tvoji sílu - někdo myslí na tebe a tvůj úsměv

14 - někdo chce být tvým ramenem na vyplakání - někdo potřebuje, abys mu to poslal !!!

15 Přání: - ať mají tvé ruce vždycky co dělat, - ať je v tvé peněžence vždycky pár minci - ať slunce pořád svítí na tvé okno - ať po každém dešti určitě následuje duha - ať máš vždy nablízku ruku přítele - ať Bůh naplní tvé srdce radostí


Stáhnout ppt "Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny."

Podobné prezentace


Reklamy Google