Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dny v týdnu pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle Chce ji paní Středa. Zabalí si do ní se zbytky od oběda. (Moc nejí a je, chudák, bledá, až.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dny v týdnu pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle Chce ji paní Středa. Zabalí si do ní se zbytky od oběda. (Moc nejí a je, chudák, bledá, až."— Transkript prezentace:

1

2 Dny v týdnu pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle Chce ji paní Středa. Zabalí si do ní se zbytky od oběda. (Moc nejí a je, chudák, bledá, až běda!) Čtvrtek už na ten hrnec čeká. Kručí mu v břiše a strašně se vzteká. Pan Pátek vypráví mu pohádku, jenomže Pátek je popleta a pohádka je pozpátku. Ospalé Pondělí, ještě se válíš v posteli? Vzkaž, prosím, Úterku, aby vrátilo tu vypůjčenou utěrku. Sobota má svých starostí dosti. Tlačí ji boty - a to je k zlosti. A jenom Neděle si z ničeho nic nedělá. Myslí si, jak je krásná a veselá (jenomže kdyby se v zrcadle viděla, ta by se, panečku, styděla!)

3

4

5

6 http://www.projektprvouka.c z/


Stáhnout ppt "Dny v týdnu pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle Chce ji paní Středa. Zabalí si do ní se zbytky od oběda. (Moc nejí a je, chudák, bledá, až."

Podobné prezentace


Reklamy Google