Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Chvála u u u umění Navzdory svému stáří jsem se stále ještě vlastně nedozvěděl, kdo že to byl tím vševědoucím a všemocným dokonalým tvůrcem vesmírného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Chvála u u u umění Navzdory svému stáří jsem se stále ještě vlastně nedozvěděl, kdo že to byl tím vševědoucím a všemocným dokonalým tvůrcem vesmírného."— Transkript prezentace:

1

2 Chvála u u u umění Navzdory svému stáří jsem se stále ještě vlastně nedozvěděl, kdo že to byl tím vševědoucím a všemocným dokonalým tvůrcem vesmírného Všehomíra. Podle představ našich dávných předků vládli světu bohové na Olympu. Podle Bible svaté však svět stvořil jediný Bůh. A na dovršení svého velkého díla ještě na vrch do nádherné přírody přidal také člověka k obrazu svému. Strop Sixtinské kaple - Michelangelo

3 Bůh obdařil člověka nejen ohněm k zahřátí, ale i inteligencí, řečí a celou řadou dalších cenných schopností, které mu zajistily zcela mimořádné postavení v živočišné říši. Velkou část lidské populace dále ještě také Bůh navíc o oo obdařil takovými vlastnostmi, jako je schopnost vidět a plně vnímat krásy přírody, kreativně myslet a umět se tvůrčím způsobem umělecky prezentovat. Karlovy tužkové kresby Tvůrce prezentace: ing. Jedlička Karel Prohlédněte si Třeba to tam také najdete

4 ÚDIV ZAMYŠLENÍ

5 ÚSMĚV RADOST

6 SMUTEK MLÁDÍ

7 DÍVKA S AMFORAMI BOHATÁ VÝBAVA

8 EXTÁZE KOJENEC

9 RAQUEL WELCHOVÁ ELIZABETH TAYLOR

10 SARAH WYNTER CATHERINE DENEUVE

11 BRIGITE BARDOT CLAUDIA CARDINAL

12 ANDREY HEPBURN GINA LOLOBRIGITA

13 SOPHIA LOREN IVANA CHRISTOVÁ

14 LEONARDO DA VINCI MICHELANGELO BUONARROTI

15 JOSEF VÁCLAV MYSLBEK JAN ŠTURSA

16 JAN WERICH JIRÍ VOSKOVEC

17 ALAIN DELON

18 ALAIN DELON DVOJNÍK ?

19 ALFRED NOBEL LOUIS BRAILLE

20


Stáhnout ppt "Chvála u u u umění Navzdory svému stáří jsem se stále ještě vlastně nedozvěděl, kdo že to byl tím vševědoucím a všemocným dokonalým tvůrcem vesmírného."

Podobné prezentace


Reklamy Google