Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové Stará garda 2010 9. ročník v Hradci Králové disciplína - všechny zbraně 50- 59 let, 60 a starší (AK.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové Stará garda 2010 9. ročník v Hradci Králové disciplína - všechny zbraně 50- 59 let, 60 a starší (AK."— Transkript prezentace:

1 Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové Stará garda ročník v Hradci Králové disciplína - všechny zbraně let, 60 a starší (AK 2, AK 3) Turnaj o hradeckého orla ročník (AK 1) disciplína - ve všech zbraních let, nově kategorie let (AK 0) pořadatel - šermířský oddíl OREL Hradec Králové ředitel - Martina Hubáčková, Drtinova 290, Hradec Králové, tel.: , datum - obě soutěže budou zahájeny v sobotu v 10 h., od 9:30 vyhlášení výsledků předešlé veteránské sezóny Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové 4. září 2010

2 POZOR!! Změna místa konání soutěže!!! místo - tělocvična SPŠ Stavební, Pospíšilova 787, Hradec Králové, GPS: 50°12'49.46"N, 15°50'31.784"E od nádraží ČD autobus č.12- zast. Průmyslová škola Přihlášky a závazné objednávky ubytování nejpozději do na adresu ředitele startovné : 170,- korun (bez omezení zbraní) ceny: budou (odvážné ženy vyhlášeny zvlášť) Do přihlášky je nutné napsat ročník narození a zbraň, ve které chcete startovat! Zároveň žádáme šermující účastníky, hosty a případný doprovod o potvrzení své účasti na večerním setkání. poznámka - šavle elektrická- vybavení je možné zapůjčit na místě, do soutěže ve fleretu není povinnost mít masku s vodivým límcem Po skončení turnaje je připraveno přátelské posezení s občerstvením, kde jedno z témat bude veteránský šerm! Každý účastník startuje na vlastní náklady a na vlastní riziko dle svého aktuálního zdravotního stavu.

3 ŠERM ZDE možnost parkování ve dvoře


Stáhnout ppt "Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové Stará garda 2010 9. ročník v Hradci Králové disciplína - všechny zbraně 50- 59 let, 60 a starší (AK."

Podobné prezentace


Reklamy Google