Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZKO PY Š ELY V Á S ZVE NA IVETKY MEMORIÁL Dne 1 0.5.201 4 od 09:00 hod. na cvi č išti ZKO STRAŠÍN.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZKO PY Š ELY V Á S ZVE NA IVETKY MEMORIÁL Dne 1 0.5.201 4 od 09:00 hod. na cvi č išti ZKO STRAŠÍN."— Transkript prezentace:

1 ZKO PY Š ELY V Á S ZVE NA IVETKY MEMORIÁL Dne od 09:00 hod. na cvi č išti ZKO STRAŠÍN

2 Termín závodu: Místo konání: ZKO STRAŠÍN (ŘÍČANY) Prezentace: 7.30h – 8.30h Zahájení: 9.00h Kategorie: IPO1, IPO3, ZM, ZVV2 Rozhodčí: JAROSLAV TIŠL Figurant: JAKUB BERDYCH, VLASTIMIL KNIHA Startovné: 300,- Kč dospělí 200,- Kč mládež do 18.let a důchodci Podmínky účasti a povinnosti účastníků: - v kategorii ZM je možno startovat se psem, který má nejvyšší složenou zkoušku ZM, v kategorii IPO1 s nejvyšší složenou zkouškou IPO1. Kategorie IPO3 a ZVV2 jsou bez omezení. - předložit platný očkovací průkaz a výkonnostní průkaz psa - háravou fenu je nutno nahlásit pořadateli při prezentaci - v průběhu závodu se řídit pokyny pořadatele - za škody způsobené psem zodpovídá majitel - při rovnosti bodů rozhoduje nejdřív obrana a potom los OBČERSTVENÍ BUDE ZAJIŠTĚNO NA CVIČIŠTI Přihlášky zasílejte na nebo tel: Cvičiště ZKO Říčany najdete cca. 3km za Říčany, v obci Strašín, kde hned na začátku obce odbočte na lesní cestu v pravo Info ke cvičišti:

3 Přihláška na závod Jméno a příjmení psovoda ………………………………………… Adresa ……………………………………………………………………………….. Ročník narození psovoda ………………..Telefon ……………………… Organizace …………………...…Číslo průkazu ČKS ………………… Jméno psa/feny ……………………….Chovná stanice………………………... Datum narození psa………………… Plemeno …………………………… Vypište složené zkoušky…………………………………………………………… Budu závodit v této kategorii IPO1 – IPO3 (nehodící se škrtněte) Budu závodit v této kategorii ZM - ZVV2 nehodící se škrtněte) Kontaktní adresa: Jindřich Urban U hřiště Škvorec tel: Termín závodu: Místo konání: kynologické cvičiště Strašín Prezentace: 7.30 – 8.30h Zahájení: 9.00h


Stáhnout ppt "ZKO PY Š ELY V Á S ZVE NA IVETKY MEMORIÁL Dne 1 0.5.201 4 od 09:00 hod. na cvi č išti ZKO STRAŠÍN."

Podobné prezentace


Reklamy Google