Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MEZI NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝTVORY PŘÍRODY PATŘÍ BEZESPORU VODOPÁDY. ŠUM PADAJÍCÍ VODY PŮSOBÍ UKLIDŇUJÍCÍM DOJMEM A POHLED NA SÍLU VODNÍHO ŽIVLU PŘEDSTA- VUJE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MEZI NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝTVORY PŘÍRODY PATŘÍ BEZESPORU VODOPÁDY. ŠUM PADAJÍCÍ VODY PŮSOBÍ UKLIDŇUJÍCÍM DOJMEM A POHLED NA SÍLU VODNÍHO ŽIVLU PŘEDSTA- VUJE."— Transkript prezentace:

1

2 MEZI NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝTVORY PŘÍRODY PATŘÍ BEZESPORU VODOPÁDY. ŠUM PADAJÍCÍ VODY PŮSOBÍ UKLIDŇUJÍCÍM DOJMEM A POHLED NA SÍLU VODNÍHO ŽIVLU PŘEDSTA- VUJE SILNÝ ZÁŽITEK. TY KRKONOŠSKÉ JSOU UNIKÁTNÍ PERLOU V JEDINEČNÉ OBLASTI PŘIPOMÍNAJÍCÍ SKANDINÁVII. VYVINULY SE DÍKY ČTVRTOHORNÍMU ZALEDNĚNÍ V PO- MĚRNĚ MALÉ NADMOŘSKÉ VÝŠCE. V KRKONOŠÍCH JICH NALEZNEME NA DVĚ DESÍTKY. VĚTŠINA SE NACHÁZÍ UPROSTŘED NÁDHERNÉ PŘÍRODY, KAM LZE DOJÍT POUZE PĚŠKY. TY MÉNĚ ZNÁMÉ BÝVAJÍ ČASTO UKRYTY A ZNA- ČENÉ STEZKY K NIM NEVEDOU. O TO VÍCE POTĚŠÍ ZÁŽITEK Z POHYBU V KRÁSNÉ HORSKÉ PŘÍRODĚ S CÍLOVOU PRÉMIÍ – K R K O N O Š S K Ý M V O D O P Á D E M

3 PANČAVSKÝ VODOPÁD 145 m

4 HORNÍ ÚPSKÝ VODOPÁD 129 m

5 PUDLAVSKÝ VODOPÁD 122 m

6 DVORSKÝ VODOPÁD 68 M

7 LABSKÝ VODOPÁD 35 m

8 HUŤSKÝ VODOPÁD 20 m

9 MODRODOLSKÝ VODOPÁD 12 m

10 MUMLAVSKÝ VODOPÁD 7 m

11 DOLNÍ ÚPSKÝ VODOPÁD 6 m DOBYTČÍ VODOPÁD 7 m

12 KOULOVA STROUHA 5 m JELENÍ VODOPÁD 5 m VODOPÁD NA ČERVENÉM POTOCE 5 m

13 SOVÍ VODOPÁD 4 m ČERNOHORSKÝ4mČERNOHORSKÝ4m

14 VAVŘINCŮV VODOPÁD 2 m LIŠČÍ VODOPÁD 2 m

15 KASKÁDY NA LABI

16


Stáhnout ppt "MEZI NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝTVORY PŘÍRODY PATŘÍ BEZESPORU VODOPÁDY. ŠUM PADAJÍCÍ VODY PŮSOBÍ UKLIDŇUJÍCÍM DOJMEM A POHLED NA SÍLU VODNÍHO ŽIVLU PŘEDSTA- VUJE."

Podobné prezentace


Reklamy Google