Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CHELSEA Chelsea je anglický fotbalový klub v Londýně. Klub byl založen v roce 1905. Chelsea hraje na stadionu Stamford Bridge. Kapacitu má přes 40 tisíc.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CHELSEA Chelsea je anglický fotbalový klub v Londýně. Klub byl založen v roce 1905. Chelsea hraje na stadionu Stamford Bridge. Kapacitu má přes 40 tisíc."— Transkript prezentace:

1

2 CHELSEA Chelsea je anglický fotbalový klub v Londýně. Klub byl založen v roce 1905. Chelsea hraje na stadionu Stamford Bridge. Kapacitu má přes 40 tisíc diváků.

3 CHELSEA Chelsea hraje nejvyšší anglickou soutěž Premier League. je úřadujícím mistrem Premier League. v uplynulé sezoně zvítězila v Anglickém poháru, obhájila triumf a získala poprvé double. majitelem klubu je Rus Roman Abramovič.

4 CHELSEA od sezóny 2004/05 je brankářskou jedničkou klubu Petr Čech. v sezóně 2004/05 vyhrál klub Premier League a ligový pohár. v sezóně 2006/07 titul nezískala, ale může označit sezónu za úspěšnou. v Premier League obsadila 2. místo, ale vyhrála FA Cup i Carling.


Stáhnout ppt "CHELSEA Chelsea je anglický fotbalový klub v Londýně. Klub byl založen v roce 1905. Chelsea hraje na stadionu Stamford Bridge. Kapacitu má přes 40 tisíc."

Podobné prezentace


Reklamy Google