Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

GAPP System, spol. s r. o. Redudantní datová úložiště a zabezpečení dat Jiří Palkovský, Petr Dvořák 16. září 2010 GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "GAPP System, spol. s r. o. Redudantní datová úložiště a zabezpečení dat Jiří Palkovský, Petr Dvořák 16. září 2010 GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova."— Transkript prezentace:

1 GAPP System, spol. s r. o. Redudantní datová úložiště a zabezpečení dat Jiří Palkovský, Petr Dvořák 16. září 2010 GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

2 O společnosti GAPP System  Od roku 1996 dodáváme řešení pro  Zálohování dat a disaster recovery  Ukládání a správu dat  Vysokou dostupnost aplikací a dat  Archivaci a elektronické pošty  Naši významní partneři  EMC  Diskové systémy, NAS, CAS, software a hardware pro zálohování a archivaci dat  FalconStor Software  Správa a virtualizace diskových systémů, velmi rychlá obnova dat a disaster recovery  Qualstar  Magnetopáskové knihovny  VMware  Virtualizace serverů a pracovních stanic

3 Integrace TC kraje a ORP GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

4 Standardní řešení dnešního IT prostředí  Dostupnost aplikací  High Availability na úrovni fyzických serverů  Dostupnost dat  Svazky RAID  Redudantní řadiče diskového pole  Single point of failure (SPOF)  Diskové pole jako celek GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

5 Vysoká dostupnost dat  Synchronní zrcadlení dat prostřednictvím  Fibre Channel  TCP/IP  Plně automatizovaná vysoká dostupnost dat GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

6 Možnosti konfigurace GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.: Řešení pro Fibre Channel SAN s externími diskovými systémy a Fibre Channel klienty Řešení s externími diskovými systémy pro přímé využití virtualizačním řešením VMware Řešení s interními diskovými systémy pro využití virtualizačním řešením VMware

7 Služby zabezpečení dat PříkladZáloha datObnova dat Ochrana proti fyzické chybě Výpadek hardware, výpadek el. energie Synchronní zrcadleníOkamžitá a automatizovaná Ochrana proti ztrátě lokality (DR) Požár, jiná katastrofa Asynchronní replikace do TC Kraje Velmi rychlá dle DR plánu Ochrana proti logické chybě Smazání dat, chyba aplikace Snapshoty CDP Snapshot Agents Recovery Agents Provozní archivObnova dat v podobě 1 rok zpět Integrace se systémem zálohování na pásku - HyperTrac Systém zálohování dat GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

8 Jednotná management console GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

9 Integrace TC kraje a ORP GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:

10 GAPP System, spol. s r. o. Děkujeme za pozornost. Tel.: GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova 23, – Praha 5, tel.:


Stáhnout ppt "GAPP System, spol. s r. o. Redudantní datová úložiště a zabezpečení dat Jiří Palkovský, Petr Dvořák 16. září 2010 GAPP System, spol. s r. o., Petržílkova."

Podobné prezentace


Reklamy Google