Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Abeceda Anotace: Seřazují města podle abecedy a zároveň píší do sešitu. Kontrola správnosti. Vzdělávací oblast: Český jazyk – gramatika Autor: Vlasta Lindovská.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Abeceda Anotace: Seřazují města podle abecedy a zároveň píší do sešitu. Kontrola správnosti. Vzdělávací oblast: Český jazyk – gramatika Autor: Vlasta Lindovská."— Transkript prezentace:

1 Abeceda Anotace: Seřazují města podle abecedy a zároveň píší do sešitu. Kontrola správnosti. Vzdělávací oblast: Český jazyk – gramatika Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Český Očekávaný výstup: Poznává a třídí slova podle zobecněného významu. Odůvodňuje a píše správně: velká písmena na začátku věty a v typických případech vlastních jmen osob, zvířat a místních pojmenování. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Třetí ročník základní školy VY_32_INOVACE_Čj 3.,4.01

2 Podívej se na mapu naší republiky. Jsou na ní vyznačena krajská města. Názvy měst seřaď podle abecedy a správně je napiš. ABCDEFGHCHIJKLMNŇOPQRŘSŠTŤUVWXYZŽČĎ Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín A nyní provedeme kontrolu správného napsání:

3 Použitá literatura: Český jazyk pro 3. ročník ZŠ, pracovní sešit, Hana Burianová, Ludmila Jízdná, didaktis, 2004


Stáhnout ppt "Abeceda Anotace: Seřazují města podle abecedy a zároveň píší do sešitu. Kontrola správnosti. Vzdělávací oblast: Český jazyk – gramatika Autor: Vlasta Lindovská."

Podobné prezentace


Reklamy Google