Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové sobota 8. října 2011 Stará garda- jubilejní 10. ročník!!!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové sobota 8. října 2011 Stará garda- jubilejní 10. ročník!!!"— Transkript prezentace:

1 Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové sobota 8. října 2011 Stará garda- jubilejní 10. ročník!!!

2 Stará garda ročník v Hradci Králové disciplína - všechny zbraně let, 60 a starší (AK 2, AK 3) Turnaj o hradeckého orla ročník (AK 0, AK 1) disciplína - ve všech zbraních let, let (AK 0, AK 1) pořadatel - šermířský oddíl OREL Hradec Králové ředitel - Martina Hubáčková, Drtinova 290, Hradec Králové, tel.: , datum - obě soutěže budou zahájeny v sobotu v 10 h., - v průběhu soutěže bude rovněž vyhlášení výsledků předešlé veteránské sezóny

3 místo - tělocvična SPŠ Stavební, Pospíšilova 787 (vchod z ulice Bratří Čapků) Hradec Králové, GPS: 50°12'49.46"N, 15°50'31.784"E od nádraží ČD autobus č.12- zast. Průmyslová škola možnost parkování na vyhrazeném parkovišti pro SPŠ Stavební přihlášky nejpozději do na adresu ředitele startovné : 180,- Kč nebo 8,- EUR / závodník bez omezení zbraní ceny: budou (odvážné ženy vyhlášeny zvlášť) Do přihlášky je nutné napsat ročník narození a zbraň, ve které chcete startovat! Zároveň žádáme šermující účastníky, hosty a případný doprovod o potvrzení své účasti na večerním setkání. ubytování - poznámka - šavle elektrická- vybavení je možné zapůjčit na místě (nutná domluva předem) - vybavení dle platných pravidel Českého šermířského svazu!!! - šermuje se na 5 vodivých planších Po skončení turnaje je připraveno přátelské posezení s občerstvením!! Každý účastník startuje na vlastní náklady a na vlastní riziko dle svého aktuálního zdravotního stavu.

4 VCHOD ZDE!! PARKOVÁNÍ


Stáhnout ppt "Srdečné pozvání na turnaj veteránů do Hradce Králové sobota 8. října 2011 Stará garda- jubilejní 10. ročník!!!"

Podobné prezentace


Reklamy Google