Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Nekouřit na škole je jednoduché Preventivní program Nadačního fondu „Čisté plíce“

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Nekouřit na škole je jednoduché Preventivní program Nadačního fondu „Čisté plíce“"— Transkript prezentace:

1 Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Nekouřit na škole je jednoduché Preventivní program Nadačního fondu „Čisté plíce“

2 Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Střední zdravotnická škola, Ruská 91, Praha 10 má dlouholetou tradici ve vzdělávání dorostu pro širokou škálu zdravotnických a sociálních zařízení v hlavním městě, ale její absolventi nalezli a nalézají uplatnění v celé České republice. V letošním roce oslaví SZŠ 55 let od svého vzniku. www.szs-ruska.cz Nadační fond „Čisté plíce“ zastoupený psychologem Rostislavem Prokopjukem zahájil dne 21.4.2008, v rámci svého působení v oblasti prevence kouření, cyklus přednášek ve spolupráci s paní PhDr. Ivankou Kohoutovou na Střední zdravotnické škole pro dospívající mládež.

3 Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Přednášející psycholog Rostislav Prokopjuk seznámil žáky všech ročníků s problematikou kouření. Zaměřil se na důvody, které vedou k tomu, že mladý člověk sáhne po cigaretě. Vliv rodiny, přátel a okolí na jedince. Důležitým faktorem při nabídnuté první cigaretě je, uvědomit si vztah sám k sobě a umět říci NE něčemu, co ničí zdraví. Zejména i v čase, kdy mladý člověk si nemoci způsobené kouřením ještě zdaleka nepřipouští. Závěr přednášky byl otevřenou diskuzí.

4 Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Několik zájemců si vyzkoušelo metodu biokódování proti kouření a za zcela výjimečných podmínek se přímo v budově školy odnaučilo kouřit.

5 Tento projekt vznikl za podpory pana Antonína Vaňka a společnosti AV servis, spol. s r.o. Sídlo firmy: Český Brod, Rokycanova 596, PSČ 282 01 tel: 603 27 60 60 - správa a servis movitého majetku zajišťování úprav interiéru a exteriéru - správa a údržba nemovitého majetku servis nábytku, vybavení kanceláří, provozů, bytových a nebytových prostor, specializovaných provozů a bankovních domů www.av-servis.cz Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz


Stáhnout ppt "Nadační fond Rostislava Prokopjuka Čisté plíce www.cisteplice.cz Nekouřit na škole je jednoduché Preventivní program Nadačního fondu „Čisté plíce“"

Podobné prezentace


Reklamy Google