Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TÓN V TÓNU Inovace 2007. BARVÍCÍ KRÉMY NA SALONU - ROZDÍLY KDY NABÍDNOUT BARVU TÓN V TÓNU  pro všechny klienty na salonu, když požadují barvu bez obsahu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TÓN V TÓNU Inovace 2007. BARVÍCÍ KRÉMY NA SALONU - ROZDÍLY KDY NABÍDNOUT BARVU TÓN V TÓNU  pro všechny klienty na salonu, když požadují barvu bez obsahu."— Transkript prezentace:

1 TÓN V TÓNU Inovace 2007

2 BARVÍCÍ KRÉMY NA SALONU - ROZDÍLY KDY NABÍDNOUT BARVU TÓN V TÓNU  pro všechny klienty na salonu, když požadují barvu bez obsahu amoniaku  dodání módních tónů, zvýšení lesku a intenzity přirozených vlasů  krytí šedivých vlasů (60-100%)  dodání tónu vlasům melírovaným nebo zesvětleným sluníčkem  vyrovnání vybledlých ploch permanentní barvy  barevné sjednocení délek vlasů a odrostů při dobarvování permanentní barvou  oživení barvy vlasů po trvalé nebo vyrovnání  oživení barvy a lesku poškozených a unavených vlasů

3 NOVÁ BARVA TÓN V TÓNU

4 INSPIRACE Zkuste chvíli snít o drahých látkách… O jejich intenzivních barvách, úchvatnosti a jemnosti na dotek… Přemýšleli jste někdy, jak skvělé by to bylo, kdyby i barvící krém na vlasy mohl zaručit stejné vlastnosti (intenzitu, paletu nádherných odstínů) po stejně dlouhou dobu ?

5 Vlas Textil ALFAPARF Milano objevila stejný vztah mezi textilními vlákny a vlákny vlasů… …díky této paralelní podobě ALFAPARF Milán odhalila tajemství, která zaručují látkám životnost, lesk a dlouhotrvající barvu a aplikovala tyto znalosti ve světě vlasů.

6 Z TAJEMSTVÍ PŘÍRODNÍCH TEXTILNÍCH BARVIV VYCHÁZÍ Prêt- À -Porter barva inspirovan á m ó dou města Mil á n

7 VÝJIMEČNÉ VLASTNOSTI  intenzivní a zářivé odlesky  neporovnatelně delší stálost  lesklé, opečované a hebké vlasy na dotek SLOŽENÍ

8 Jak se barví látky a co zaručuje tak intenzivní a lesklé barvy? Jak se docílí toho, že barva zůstane tak intenzivní i po několikanásobném vyprání? Textilní látky se barví PŘÍRODNÍMI EXTRAKTY Z ROSTLIN, pomocí kterých se docílí intenzivních a lesklých barev.

9 Textilní barviva odolávají několikanásobnému vyprání díky fixačním složkám, které přilnou na vlákno a díky tomu se ve vodě nerozpustí. Složení Color Wear se řídí stejnými pravidly:  ZABARVIT – extrakty z rostlin, které obsahují barviva  DOCÍLIT STÁLOST BARVY – přírodní fixační složky

10 DALŠÍ VÝHODY SLOŽENÍ 1.BARVA KRÉMU jiná pro každý odstín 2.VŮNĚ směs květů vanilky a konvalinky 3.TEXTURA maximální pohodlí během aplikace (práce se štětcem nebo pomocí lahvičky)

11 PRODUKTY TUBA: 60 g AKTIVÁTOR: 1 000 ml

12 13 MÓDNÍCH ODSTÍNŮ: 6 hnědých 2 mahagonové 4 intenzivní červené 4 měděné 4 zlaté 3 béžové - nabízí klientům celou řadu módních variant 13 TECHNICKÝCH ODSTÍNŮ : 8 přírodních – 100% krytí šedých vlasů 5 popelavých – ideální pro neutralizaci oranžových a žlutých tónů po melírování a pro krytí šedých vlasů u mužů 4 STRATEGICKÉ ODSTÍNY: 3 intenzifikátory – pro docílení vysoce intenzivních barevných odstínů, maximální rozmanitost výsledků 1 bílá – pro docílení jemnějších a lehčích odstínů, dodání lesku přírodním i poškozeným vlasům BAREVNÁ ŠKÁLA 43 neobyčejných Prêt-à-Porter odstínů

13 VlastnostiPoměr mícháníDoba působení bez zdroje tepla Doba působení se zdrojem tepla 60% krytí šedých vlasů 1:2 60 g barvy + 120 ml aktivátoru 20-25 min.10-15 min. 100% krytí šedých vlasů (míchat s přírodním odstínem) 1:1 60g barvy + 60 ml aktivátoru 30-40 min.15-20 min. ALTERNATIVY: Odlesky + oživení 1:2 30 g barvy + 30 g intenzifikátoru + 120 ml aktivátoru 20-25 min.10-15 min. Ztmavování + odlesky + sytost 1:1 60 g barvy + 60 ml aktivátoru 30-40 min.15-20 min. Jemné odlesky 1:2 30 g barvy + 30 g bílé + 120 ml aktivátoru 20-25 min.10-15 min. Zintenzivnění barvy po trvalé, rovnání, restrukturalzaci 1:2 60 g barvy + 120 ml aktivátoru 10-15 min.- Dodání lesku 1:2 60 g bílé + 120 ml aktivátoru 20-25 min.10-15 min.

14 COLOR WEAR vs KONKURENCE COLOR WEAR vs COLOR TOUCH (Wella):  stálost: + 30%  výsledek barvení: více jednotný  stav vlasů: méně zásadité + šetrnější vůči vlasům COLOR WEAR vs RICHESSE DIACOLOR (L´Oreal):  stálost: + 30%  výsledek barvení: vyšší intenzita a lesk, lepší krytí  stav vlasů: méně zásadité + šetrnější vůči vlasům

15 Zářící, dočasné tónování vlasů, založené na rostlinných barvivech a lesku! Bez obsahu amoniaku, pH 3,5, bez potřeby vyvíječe. Pro vytváření intenzivních barev na odbarvených vlasech. Zlepšuje barevný tón na předem barvených vlasech. Odstíny barvených vlasů budou intenzivnější. Dostupné odstíny: Deep Red, Magenta, Pink, Chili Red, Purple Balení: 250 ml JEAN´S COLOR Nasaďte si rukavice a vmáčkněte pumpičkou dostatečné množství barvy do nekovové misky. Štětcem nebo hřebenem naneste produkt přímo na ručníkem vysušené, před-zesvětlené vlasy (nebo na celou hlavu). Nechte působit 10-15 minut bez tepla. Důkladně oplachujte, až voda zůstane čistá. Umyjte šamponem.


Stáhnout ppt "TÓN V TÓNU Inovace 2007. BARVÍCÍ KRÉMY NA SALONU - ROZDÍLY KDY NABÍDNOUT BARVU TÓN V TÓNU  pro všechny klienty na salonu, když požadují barvu bez obsahu."

Podobné prezentace


Reklamy Google