Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vytvořil:Jiří Kostroun I2. Téma:IT obor  Obor IT (předměty a jejich náplň, profil studenta IT, možnosti po maturitě, atp.)  Vytvořit si webovou prezentaci.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vytvořil:Jiří Kostroun I2. Téma:IT obor  Obor IT (předměty a jejich náplň, profil studenta IT, možnosti po maturitě, atp.)  Vytvořit si webovou prezentaci."— Transkript prezentace:

1 Vytvořil:Jiří Kostroun I2

2 Téma:IT obor  Obor IT (předměty a jejich náplň, profil studenta IT, možnosti po maturitě, atp.)  Vytvořit si webovou prezentaci  - v jazyce XHTML s využitím CSS  - navrhnout dva různé stylopisy (dvě grafické varianty)  - součástí práce je dokumentace (cca 10stran)

3 První návrh  Použití: Layout tabulka  Problémy: Tlačítka,Velikost tabulky,obrázky.

4 Druhý návrh  Použití: Layout tabulka  Problémy: Tlačítka, rozložení obrázků a grafický design.

5 Závěr  Ročníkovou práci jsem dělal průběžně, proto jsi myslím, že dopadla celkem dobře.  Při vytváření web. stránky jsem se naučil nové věci, ale také jsem si některé věci oživil.  Práce jsem dokončil a jsem s ní celkem spokojen.


Stáhnout ppt "Vytvořil:Jiří Kostroun I2. Téma:IT obor  Obor IT (předměty a jejich náplň, profil studenta IT, možnosti po maturitě, atp.)  Vytvořit si webovou prezentaci."

Podobné prezentace


Reklamy Google