Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kam po ZŠ? TEST. Stupně středoškolského vzdělání střední vzdělání střední vzdělání s výučním listem střední vzdělání s maturitní zkouškou všeobecné obory.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kam po ZŠ? TEST. Stupně středoškolského vzdělání střední vzdělání střední vzdělání s výučním listem střední vzdělání s maturitní zkouškou všeobecné obory."— Transkript prezentace:

1 Kam po ZŠ? TEST

2 Stupně středoškolského vzdělání střední vzdělání střední vzdělání s výučním listem střední vzdělání s maturitní zkouškou všeobecné obory odborné obory

3 A)MATURITNÍ ZKOUŠKOU MATURITNÍ ZKOUŠKOUMATURITNÍ ZKOUŠKOU B)MATURITNÍ ZKOUŠKOU NEBO VÝUČNÍM LISTEM MATURITNÍ ZKOUŠKOU NEBO VÝUČNÍM LISTEMMATURITNÍ ZKOUŠKOU NEBO VÝUČNÍM LISTEM C)STUDIUM NA SOŠ SE NEUKONČUJE MATURITNÍ ZKOUŠKOU ANI VÝUČNÍM LISTEM STUDIUM NA SOŠ SE NEUKONČUJE MATURITNÍ ZKOUŠKOU ANI VÝUČNÍM LISTEMSTUDIUM NA SOŠ SE NEUKONČUJE MATURITNÍ ZKOUŠKOU ANI VÝUČNÍM LISTEM Nezapomeň, co jsme si říkali o slučování škol! 1. Čím může být ukončeno studium na SOŠ?

4 A)STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍSTŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ B)STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEMSTŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM C)STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S MATURITOUSTŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU 2. Který typ studia trvá obvykle 3 roky?

5 A)STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEMSTŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM B)STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORY STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORYSTŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORY C) STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORY STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORYSTŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORY 3. Který typ studia není zaměřen na profesní přípravu?

6 A)STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEMSTŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM B)STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORY STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORYSTŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – VŠEOBECNÉ OBORY C)STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORY STŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORYSTŘEDNÍ VZDĚL. S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – ODBORNÉ OBORY 4. Po ukončení kterého typu vzdělání není možné podat přihlášku na VŠ?

7 Počet let studia Způsob ukončení studia Příprava pro výkon povolání Možnost podat přihlášku na VŠ Střední vzdělání ANO x NE Střed. vzdělání s VL ANO x NE Střed. vzdělání s MZ - všeobecné ANO x NE Střed. vzdělání s MZ - odborné ANO x NE Doplň tabulku:

8 KONEC TESTU

9 NESPRÁVNÁ ODPOVĚĎ Zpět na otázku číslo: 11 Čím může být ukončeno… 2 Který typ studia trvá… 3... není zaměřen na profesní přípravu... 4...není možné podat přihlášku na VŠ... 2 3 4

10 SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ Pokračuj otázkou číslo: 2 3 4 TABULKOU


Stáhnout ppt "Kam po ZŠ? TEST. Stupně středoškolského vzdělání střední vzdělání střední vzdělání s výučním listem střední vzdělání s maturitní zkouškou všeobecné obory."

Podobné prezentace


Reklamy Google