Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EU - 12 - 01 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Irena Knoblochová. Materiál vznikl v rámci projektu EU peníze školám.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EU - 12 - 01 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Irena Knoblochová. Materiál vznikl v rámci projektu EU peníze školám."— Transkript prezentace:

1

2 EU Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Irena Knoblochová. Materiál vznikl v rámci projektu EU peníze školám.

3 ANGLICKÝ JAZYK 3. ročník Společné opakování slovní zásoby lekce

4 Oprav pořadí vět a doplň: 1. Bye! 2. My English teacher is ________________________________ 3. Hello! 4. I´m ______________________________________________

5 Oprav pořadí: 1. night 2. morning 3. afternoon 4. evening

6 Najdi číslovku, školní potřebu a barvu: numberschool colour book five brown four pencil orange three pen green

7 Čti nahlas: pencil pupil rubber school teacher ruler /´pensl/ /´pju:pl/ /´rabə(r)/ /sku:l/ /´ti:čə/ /´rulə/

8 Urči barvu: brownblue red yellow blackgrey white greenorange pinkpurple

9 Řekni, jakou máš národnost: English. American. Czech. I´m …

10 Pojmenuj předměty: book pencil rubber pen pencil case bag

11 Pojmenuj číslice: three six two four one five

12 Blahopřeji, pokud jsi většinu úkolů věděl (a)!

13 Použitý materiál: OCAL.www.clker.com : Pen clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : Pencil 3 clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW deepikabose.www.clker.com : Bag clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : Eraser clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : Diary clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Honza Groh.http://commons.wikimedia.org/wiki: File:Skolni penal.jpg [online]. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : British Flag clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : United States clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL.www.clker.com : Czech Republic clip art [online]. [cit ].Dostupný pod licencí Public domain na WWW: ZAHÁLKOVÁ, Marie. Angličtina pro 3.ročník ZŠ : Metodická kniha pro učitele. Praha 2 : SPN, s.


Stáhnout ppt "EU - 12 - 01 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Irena Knoblochová. Materiál vznikl v rámci projektu EU peníze školám."

Podobné prezentace


Reklamy Google