Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BUĎTE CHYTŘÍ, CHRAŇTE PŘÍRODU A PLAŤTE MÉNĚ SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE www.a1-consult.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BUĎTE CHYTŘÍ, CHRAŇTE PŘÍRODU A PLAŤTE MÉNĚ SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE www.a1-consult.cz."— Transkript prezentace:

1 BUĎTE CHYTŘÍ, CHRAŇTE PŘÍRODU A PLAŤTE MÉNĚ SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE

2 SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ! Hned na začátku zdůrazňujeme, že nabízíme zajištění nižší spotřeby u Vašich zařízení. (nejde o snížení ceny za kWh)

3 NIŽŠÍ SPOTŘEBA = NIŽŠÍ PLATBA Systém dosahuje snížení spotřeby v kolem 30%. Po provedení odborné instalace a změření hodnot napětí v síti firma poskytuje garanci dosažení koeficientu topného výkonu 1,25. Víme, co si můžeme dovolit. Při snížení spotřeby budete platit méně z celé faktury! A také je možné, že dojde ke snížení platby za jističe.

4 PŘÍKLADY ZAŘÍZENÍ

5 POUŽITELNOST Systém je určený pro snižování spotřeby el. energie u zařízení používaných k topení či ohřevu vody pomocí el. energie. Jedná se tedy např. o: el. kotle, přímotopy, sauny, potravinářské pece ( pekaři, pizzerie… ), podlahové vytápění, bazény, vyvíječe páry, akumulační kamna, velká akvária ( i se slanou vodou ), pánve, varny, bojlery, fritézy ( restaurace, jídelny, vývařovny, fast food… ), tavící pece, extrudery …

6 DOMŮ I DO PROVOZU Systém dnes využívají stovky zákazníků. Víte, že náklady na topení či ohřev vody mnohdy činí kolem 90% z celkových výdajů za el. energii Využití: V domácnostech, rodinných domech, chatách nebo chalupách... V provozech... výroba i pizzerie... enormní výdaje za energii – např. pece (tavící i potravinářské), fritézy, extrudery, el. kotle, bojlery

7 KONKRÉTNÍ REFERENCE pec v pekárněúspora 38,0% sauna Fitnessúspora 30,0% sauna Hotelúspora 26,0% sušička prádla Hotelúspora 26,0% a 32,0% Pravidelně dosahuje systém úspor kolem 30%

8 SPLÁTKY Spočítáme Vaši konkrétní úsporu a zajistíme financování tak, abyste neplatili víc, než jsou Vaše současné výdaje.

9 SOUHRN Český výrobek vysoká úspora garance úspory dlouhá životnost financování jako investice násobně zajímavější než banka, drahé kovy apod. Přesvědčte se skvělé reference od domácností i provozů několik set úspěšných instalací v ČR Přijďte se podívat do výroby. Vše uvidíte na vlastní oči. Můžete i měřit vlastními přístroji. Jsme si jisti.

10 CO UDĚLAT? U mnoha zařízení jako např. bojlery, el. kotle, přímotopy stačí opsat ( nebo ofotit ) štítek na zařízení. U složitějších zařízení – např. pekárenské pece - informaci o tělesech: počet, příkon nebo odpor, napájení na tělesech ( 230, 400 ), zapojení do hvězdy/trojúhelníku, jištění, příp. regulace. V ideálním případě zašlete info nebo schéma zapojení. Tyto informace společně s kontaktními údaji pošlete na z. Následně se Vám ozveme pro doplnění informací či s nabídkou. z Rozhodnutí je jen na Vás.

11 PŘÍNOSY Je přeci fajn, že kromě snížení nákladů se můžete podílet na ochraně přírody, tím, že přispějete ke zmenšení uhlíkové stopy na Zemi. Mnoho firem a většina lidí již jde tímto směrem, protože si uvědomují možné následky a svou společenskou odpovědnost. Děkujeme.


Stáhnout ppt "BUĎTE CHYTŘÍ, CHRAŇTE PŘÍRODU A PLAŤTE MÉNĚ SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE www.a1-consult.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google