Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PC-Pajoška Firma vznikla 1.9. 2012. Hystorie firmy: Firma byla založena roku 1998 začínali jsme jako malá neznámá firma ale dnes už jsme všude známí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PC-Pajoška Firma vznikla 1.9. 2012. Hystorie firmy: Firma byla založena roku 1998 začínali jsme jako malá neznámá firma ale dnes už jsme všude známí."— Transkript prezentace:

1 PC-Pajoška Firma vznikla 1.9. 2012

2 Hystorie firmy: Firma byla založena roku 1998 začínali jsme jako malá neznámá firma ale dnes už jsme všude známí. Začátky byly těžké ale díky velikým zakázkám jsme se rychle postavili na nohy. Naše firma vyhrála cenu za nejlepší počítačovou firmu v Dešné.

3 Do budoucnosti Připravujeme spolupráci s firmou Microsoft, Crytek a Ubisoft. Budeme rozšiřovat naši firmu a stavět nové pobočky v Českých Budějovicích a v Dačicích roku 2014. Zároveň budeme prodávat náhradní díly a zkompletované PC sestavy, notebooky, tablety, telefony a další... Budeme pořádat ještě více slev jak pro běžné zákazníky tak pro VIP zákazníky. Poté uspořádáme herní víkend. Ještě tento rok připravíme spolupráci s firmou POP-George.

4 Naše firma se nachází v Jihočeském kraji v Dešné.

5 Nabízíme Oprava počítačů za velmi levné ceny. Máme mnoho slev na opravy pro běžného zákazníka až 45% a pro VIP zákazníky sleva 75%. Naše firma nabízí spoustu náhradních dílů pro počítače. Ceny jsou velmi výhodné.

6 Obor podnikání Podnikáme v oboru oprav počítačů.

7 Konec Přeji hezký den.


Stáhnout ppt "PC-Pajoška Firma vznikla 1.9. 2012. Hystorie firmy: Firma byla založena roku 1998 začínali jsme jako malá neznámá firma ale dnes už jsme všude známí."

Podobné prezentace


Reklamy Google